Переваги фінансового ринку Форекс для стабільного доходу

Переваги фінансового ринку Форекс для стабільного доходу

710
Ukrinform

Міжнародний фінансовий ринок Форекс — єдине глобальне середовище з грошовими активами, про яке знають практично всі.

Щодня на валютній біржі відбувається обмін валют різних країн. На фінансовому ринку торгують мільйони учасників — від центральних банків до звичайних трейдерів.

Особливості ринку Форекс

У 80-х роках минулого століття найбільші світові країни позначили необхідність формування цін на валюту за принципами вільної торгівлі, відмовившись від доларизації і золотого стандарту. Цей момент дав старт розвитку ринку Форекс, а з впровадженням інтернету фінансове середовище набуло небаченої популярності.

Головна перевага Форекс: якщо є гроші на укладення угоди, користувач вже може заробляти трейдингом. Переваги Форекс:

  • Висока ліквідність. Завдяки колосальному грошовому обороту закривати або відкривати позиції по операціях можна миттєво в будь-якому обсязі.
  • Відсутність тимчасового обмеження. Форекс працює цілодобово, тому виключаються стрибкоподібні гепи, що мають місце на біржових ринках.
  • Мінімальний спред: різниця між ціною покупки і продажу будь-якого активу значно нижча, ніж на інших фінансових ринках.
  • Спрямованість ринку: графік тренду обов'язково рухається в конкретному напрямку, і трейдер може його відстежувати, аналізувати.
  • Стабільна інформаційна підтримка. Оскільки Форекс є міжнародним ринком, відомості про коливання цін, новинні блоки, котирування в реальному часі є загальнодоступними.
  • Висока динамічність ринку, наявність короткострокових і довгострокових перспектив.

Пропозиція для трейдингу на Форекс містить великий перелік торгових інструментів. Можна вибирати об'єкти угоди серед основних, другорядних, екзотичних валют, дорогоцінних металів, сировини і акцій відомих компаній і корпорацій. Ринок Форекс — це ф'ючерсний, товарний, фондовий ринок одночасно, причому тут можна заробляти як на зростанні ціни, так і на її падінні.

Навіть з маленьким депозитом учасник ринку Форекс може торгувати на платформі metatrader 4, використовуючи кредитне плече. Переваги Форекс включають і дроблення лотів, що дозволяє брати участь у торгах всім бажаючим. Валютне середовище характеризується низьким порогом для входу на ринок, тому торгівля цілком доступна середньостатистичним користувачам. Трейдинг на Форекс — унікальна можливість поліпшити власне фінансове становище і навіть стати мільйонером.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>