Вінницька міськрада і «Ощадбанк» допоможуть підприємцям з пільговими кредитами

Вінницька міськрада і «Ощадбанк» допоможуть підприємцям з пільговими кредитами

Укрінформ
Вінницька міська рада та «Ощадбанк» розпочинають спільний проект по підтримці розвитку малого та середнього бізнесу в рамках програми «Будуй своє».  
Сторони  підписали Меморандум про співпрацю,  у рамках якого будуть відпрацьовані чіткі механізми фінансової і консультаційної підтримки вінницького бізнесу. Цим механізмом  підприємці зможуть скористатись вже у наступному році.  
Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.
  «Проект «Будуй своє» вселяє надію в те, що люди зможуть будувати щось своє і робити це в Україні. Останнім часом ми багато говоримо про європейські інвестиції, але недостатньо уваги приділяємо внутрішнім інвестиціям, розвитку внутрішнього малого і середнього бізнесу, а цей проект направлений саме на те, щоб розширювати можливості бізнесу в Україні. Приємно, що сьогодні саме Вінниця стала першим містом, яке підписало Меморандум про співпрацю з державним банком «Ощадбанк» щодо допомоги малому і середньому підприємництву. 
Ми сьогодні відпрацьовуємо наші подальші кроки, але головне, що у Вінниці будуть ширші можливості для малого і середнього бізнесу щодо залучення кредитних ресурсів на сприятливих умовах. А для міста в першу чергу це створення нових робочих місць, надходження податків, прозорість ведення бізнесу і розвиток його в цілому. Останнім часом економіка виходить зі стагнації, і тут є важливою роль місцевої влади у створенні максимально комфортних умов для ведення бізнесу. Приємно, що банки, зокрема «Ощадбанк», сьогодні теж думають про розвиток бізнесу в Україні і зокрема у Вінниці. Тож маю надію, що ця програм матиме успіх, і що бізнес користуватиметься нею», – зазначає міський голова Сергій Моргунов.
Програма «Будуй своє» у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спрямована  на допомогу підприємцям та стартаперам у навчанні, консалтингу та отриманні фінансових інструментів на привабливих умовах. Вона покликана допомогти підприємцям в легкому старті своєї справи, залучити  їх до партнерських програм від великого бізнесу, а також навчальних та фінансових компонентів. Задля реалізації цієї програми об’єднують зусилля центральні та місцеві органи влади, представники міжнародних організацій та кращі українські компанії.
«Для мене честь, що ми розпочинаємо програму саме з Вінниці. Хочу віддати належне вашому місту,  адже ви завжди були попереду, в авангарді цього процесу щодо розвитку бізнесу. Завжди потрапляючи у Вінницю я дивувався тій кількості підприємців, які у вас працюють, якості підприємницької ініціативи, підходам муніципалітету до полегшення їхньої роботи. Отож, ми розпочинаємо з вашого міста процес перезавантаження регіональних програм підтримки малого підприємництва. Ми дуже розраховуємо, що державний «Ощадбанк» і наші партнери, серед яких такі великі компанії як Київстар, Нова пошта та навіть Google, дійсно зроблять перші кроки в полегшенні роботи малого бізнесу відчутними», – каже голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний.
Угода між Вінницькою міською радою та Ощадбанком передбачає розробку та впровадження нових фінансових інструментів підтримки підприємців, залучення міжнародних організацій, фінансову підтримку підготовки бізнес-планів та технічно-економічних обґрунтувань. Згідно з цією програмою, підприємці, що відповідають певним вимогам, зможуть отримати компенсацію частини кредиту. Терміни кредитування за програмою, максимальний розмір кредиту, вимоги до учасників та порядок відшкодування набудуть чинності після затвердження відповідної програми на сесії Вінницької міської ради. 
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-