«Берег надії» гостинно зустрів учасників АТО та їх сім’ї

«Берег надії» гостинно зустрів учасників АТО та їх сім’ї

Укрінформ
У рекреаційний центр «Берег надії», що знаходиться у селі Головчинці Летичівського району Хмельницької області розпочався черговий заїзд. Наразі у Центрі перебуває 12 учасників АТО, військовослужбовців військової частини спеціального призначення, які приїхали сюди зі своїми дружинами та дітьми дошкільного віку. Загалом 31 хмельничанин. Усі вони отримали путівки за рахунок коштів з міського бюджету.

Впродовж тижня, з 12 до 18 вересня, наші захисники разом з сім’ями мають можливість відновити сили, змістовно провести час серед мальовничої природи подільського краю.

Під час перебування в Центрі учасники АТО отримають оздоровчий курс масажу, психологічної реабілітації, ЛФК, а також сеанси лікувальної верхової їзди на конях, про користь якої знали ще в давнину, адже заняття іпотерапією, що проходять на свіжому повітрі, сприяють природному гартуванню організму, дає розрядку від стресів, дарує позитивні емоції.

Дорослі й діти також відвідують багато різноманітних екскурсій, зокрема, жіночий монастир у селі Головчинці, джерело Святого Онуфрія, католицький костел у місті Летичеві, стародавню фортецю в селищі міського типу Меджибожі, просто прогулятися лісом та берегом річки Південний Буг, а також помилуватись Вінницьким фонтаном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-