Бородянський ЦСПР реалізує програму підтримки здоров’я учасника АТО

Бородянський ЦСПР реалізує програму підтримки здоров’я учасника АТО

Укрінформ
Протягом літа Бородянський центр СПР, що належить до сфери управління Служби,  активно працював у напрямку пошуку партнерів для можливостей розширення видів діяльності та спектру послуг для цільових груп центру. 

Позитивним результатом стала співпраця з медичним центром «ANGELIA», яка надихнула психологів та фахівців соціальної роботи ЦСПР на створення програми «Підтримка здоров’я учасника АТО та ветеранів війни».

Кілька напрямків цієї програми стартували вже з вересня цього року. По-перше, учасники АТО, члени їх родин, внутрішньо переміщені особи та ветерани війни отримали можливість безкоштовно пройти 5 сеансів лікувального класичного масажу. Висококваліфіковані фахівці працюють з повною віддачею, про що свідчать тільки позитивні відгуки тих щасливчиків, які вже встигли скористатися цією можливістю.

По-друге, відтепер у приміщенні Бородянського центру відвідувачів зустрічає приємний живильний аромат трав’яних чаїв – це за програмою «Підтримка здоров’я учасника АТО та ветеранів війни» розпочав роботу новостворений мініатюрний фітобар. Цілющі чаї, які можна випити абсолютно безкоштовно, матимуть позитивний вплив на здоров’я та самопочуття наших клієнтів.

Турботливі члени клубу ветеранів «Полуднева світлиця» нашого Центру вже давно намагаються посильно допомагати учасникам АТО та їхнім родинам. Вони з радістю підхопили ідею створення фітобару на базі оздоровчого комплексу. І оскільки вона виникла ще навесні, світличани все літо вирощували на своїх присадибних ділянка та  збирали в полях й на лісових галявинах власними руками відомі їм з дитинства цілющі трави, акуратно сушили й зберігали. Вже підготовлену рослинну сировину передали до центру і з довколишніх монастирів.

Саме ці, перевірені досвідом і любов’ю до людей, заготовки під наглядом фармацевта-волонтера згодом стали основою лікарським зборам – заспокійливим, тонізуючим, протизастудним, загальнозміцнюючим тощо. Вони допоможуть подбати про плавний перехід і адаптацію учасників АТО та членів їх сімей, інших клієнтів Бородянського центру до осінньої-зимового періоду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-