У  Головному територіальному управлінні юстиції міста Києві відбувся «День відкритих дверей»

У Головному територіальному управлінні юстиції міста Києві відбувся «День відкритих дверей»

567
Ukrinform

15 вересня  у Головному територіальному управлінні юстиції міста Києві відбувся «День відкритих дверей» за участі Заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе та начальника Головного управління юстиції у місті Києві Станіслава Куценка.

Під час акції керівники структурних підрозділів Головного управління юстиції м.Києва надали відповіді на запитання гостей та за допомогою презентаційних роликів та інформаційних бюлетенів ознайомили з особливостями роботи столичного управління юстиції. Для студентів було проведено «Ярмарку вакансій». Більше як півтори сотні студентів мали змогу подивитися на роботу юстиції зсередини та завітати до всіх кабінетів в управлінні. Учасниками акції стали громадські активісти, студенти та викладачі юридичних факультетів провідних ВУЗів України. Наприклад, з Академії адвокатури України, Національного авіаційного університету, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету КПІ імені Сікорського, Київського інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка та інших. Всі охочі залишили свої контакти для проходження практики в столичному управління юстиції.

Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе нагадав про необхідність розвитку в Україні якісних електронних сервісів та послуг. «Основне завдання Міністерства юстиції України - це допомога громадянам, забезпечення справедливості та забезпечення їхніх прав. Надання якісних та комфортних сервісів та створення сприятливих умов для бізнесу є рушієм економічного розвитку держави. Крім того, завдяки консультаціям у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» юридична підтримка стає практичною, вирішує проблеми громадськості», - сказав Гія Гецадзе. Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станісалв Куценко звернув увагу громадян на проект «Он-лайн будинок юстиції», який було запроваджено у Києві у квітні 2016 року, як пілотний. «Новітній сервіс «Он-лайн будинок юстиції» дає змогу громадянам безпосередньо через мережу Інтернет отримувати послуги, які надаються органами юстиції. Враховуючи високий рівень надання таких послуг, легкість у їх отриманні, вже через рік після запровадження, «Он-лайн будинок юстиції» запрацював на всій території України!», - зазначив Станіслав Куценко. Ще одна новація, про яку нагадав керівник столичної юстиції, це соціальний ліфт, який дозволяє працевлаштовуватися в органах юстиції. Працівники столичної юстиції були першими, хто почав вивчати англійську мову з проектом «Lingva.Skills».

https://www.facebook.com/lingvaua/?fref=ts

 До безкоштовного вивчення іноземної мови долучилися представники більше 40ув державних органів, а також школярі, безробітні, воїни АТО, переселенці. «Усі, хто успішно виконають підсумкові тести після навчання з «Lingva.Skills», отримують документи з грифом МОН України. Наше завдання підвищувати грамотність населення, у тому числі й у напрямку вивчення англійської мови», - розповів Станіслав Куценко. «У 2017 році силами працівників управління ДВС повернуто до державної та комунальної власності земельних ділянок загальною площею 5,64 гектарів. Виконавчий збір за 8 місяців склав понад 63 мільйони гривень. Це у два рази більше, ніж у минулих роках отримували за 12 місяців», - розповів Куценко. Постійно збільшується кількість дітей, реєстрація яких здійснюється безпосередньо у пологовому будинку, що свідчить про обізнаність населення та гарний сервіс, який надається правниками відділів ДРАЦС міста Києва. «Для порівняння, за 2016 рік було зареєстровано більше 10 тисяч дітей, в той час як за 9 місяців 2017 року - вже понад 11 тисяч. За час реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» з 14.08.2016 у місті Києві зареєстровано понад 3000 пар», - зазначив Станіслав Куценко. «День відкритих дверей» у столичну юстицію відвідали народні депутати України Сергій Алєксєєв та Андрій Помазанов. Почесні гості зазначили,що подібні заходи дають змогу громадянам у вільному доступі отримувати інформацію про роботу сервісів Міністерства юстиції України та сприяють оновленню кадрів, адже, кожен другий , хто проходить практику в столичному управління юстиції залишається тут на роботу. Юстиція - відкрита для людей! #MinJust4U <https://www.facebook.com/hashtag/minjust4u?source=feed_text&story_id=1940129889579743>

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>