Біля Палацу «Україна» буде встановлено скульптуру/пам’ятник Миколі Мозговому

Біля Палацу «Україна» буде встановлено скульптуру/пам’ятник Миколі Мозговому

920
Ukrinform

Йому мало б виповнитися 70 років… та доля вирішила інакше…

У спадок він залишив для нас найбільш скарб, який мав – пісні…

1 вересня Микола Петрович Мозговий мав би відсвяткувати свій ювілей. Це була надзвичайно талановита людина, з великим серцем та відкритою душею. Микола Петрович любив до нестями музику та мав талант проникати словом у душу. Він залишив після себе найцінніше – пам'ять про себе у піснях, які не підвладні часу!

На жаль , найбільша почесть до геніальних людей приходь по їхній смерті, коли сповна відчуєш гіркоту і безповоротність втрати. І щоб втримати зв'язок з минулим, щоб, як колись, можна було прийти, поговорити і зазирнути у вічі, біля Палацу «Україна» буде встановлено скульптуру/пам’ятник Миколі Мозговому.

Відкриття скульптури/пам’ятника заплановане на 1 вересня, у день народження Маестро. У той же день на Першій сцені країни о 19:00 відбудеться концерт його пам’яті. Це буде прекрасна нагода знову насолодитися творчістю Миколи Мозгового, відчути усю велич та проникливість його композицій.

Багато зіркових гостей співатимуть для Вас у цей вечір, щоб знову згадати творчість талановитого Українця, що залишив по собі для майбутніх поколінь великий спадок - неперевершені пісні...

Час та місце відкриття скульптури/пам’ятника:

18:00, Службовий вхід Національного палацу мистецт «Україна» (з вул. Предславинська)

Перелік артистів, які візьмуть участь в Концерті Пам’яті:

Ірина Білик, Оксана Білозір, Тіна Кроль, Злата Огнєвіч, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Надія Шестак, Влад Ситнік, Марія Бурмака, Поль Манондіз, Володимир Ткаченко, Тетяна Піскарьова, Віталій Козловський, Юрій Годо, Алла Кудлай, Володимир Трач, Ivan Navi, Maxima, Даша Пишна, Настя Мартинюк, Luiku, Наталка Карпа, Євген Хмара, Patsyki z Franeka, Lumiere, Вікторія Олізе.

Акредитація ЗМІ – 097 108 93 75, 044 247 33 37, myr.romanova@gmail.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>