Портфель для ноутбука: супутник ділової людини

Портфель для ноутбука: супутник ділової людини

Укрінформ

Вже давно шкіряний портфель є важливою частиною ділового іміджу. Цей аксесуар дозволяє переносити документі та невеликі особисті речі, при цьому гармонійно доповнюючи стиль бізнесмена. Тенденції моди змінюються, але натуральна шкіра залишається актуальною. При цьому його функції за останні роки дещо змінилися, а тому і вимоги до сумок стали дещо іншими.

З поширенням сучасних технологій планшет або ноутбук став невід’ємним помічником ділової людини. Запровадження електронного документообороту, поява нових засобів зв’язку, програм для організації робочого процесу, часто роблять неможливими поїздки у справах без портативного комп’ютера. Купити кожаний портфель легко за адресою http://mrsumkin.com.ua/katalog/sumki/muzhskie-kozhanye-sumki/kozhanye.

А от який саме аксесуар обрати — читайте кілька порад.

Розміри портфеля залежать від ноутбука. Моделі традиційного розміру розраховані на переноску паперів розміру А4 (21х30 см). Вони здатні вмістити невеликий лептоп, на кшталт MacBook Air. Для більшого ноутбука (14-15 дюймів) варто придивитися до портфелів з більшою місткістю.

Кількість відділень залежить від того, чи плануєте ви перевозити ще щось окрім ноутбука. Якщо потрібно ще й місце для паперів, бажана наявність двох однакових головних відсіків. Перегородка захистить документи від випадкового пошкодження.

Ручки портфеля мають кріпитися за допомогою мінімум двох строчок швів з кожного кінця, або петлями та заклепками. Ще краще, якщо присутні металеві кільця. Вони захищають шкіру від протирань, адже ноутбук з головними аксесуарами важить більше, ніж папка з паперами.

Наплічний ремінь допоможе зменшити навантаження та звільнити руки при необхідності. Тому його наявність — плюс. Але щоб ремінь не заважав, коли він непотрібний, бажано, щоб він легко приєднувався і від’єднувався за допомогою карабінів.

Кишені збоку портфеля дозволяють окремо розмішувати дрібні аксесуари, такі як зарядний пристрій, миша, флеш-накопичувачі та зовнішні жорсткі диски, тощо. Бажано, щоб кишені були об’ємними: в такому випадку їх вміст не тиснутиме на ноутбук чи інші речі в головному відсіку.

Відкидний клапан з пряжкою — це плюс до зовнішнього вигляду, але він дещо ускладнює швидкий доступ до вмісту. Враховуйте це при виборі.

Наостанок: при виборі шкіряного портфеля для ноутбука звертайте увагу на його зовнішній вигляд, щоб обрати аксесуар під свій стиль. Також враховуйте відгуки, перевіряйте розміри, щоб не помилитися з вибором.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-