Рулонні штори день ніч - інноваційний варіант традиційних жалюзі

Рулонні штори день ніч - інноваційний варіант традиційних жалюзі

1662
Ukrinform

Рулонні штори - недорогі і функціональні пристрої для вікон, що перевершують традиційні розсувні портьєри за цілою низкою критеріїв:

• вони гармонійно доповнюють інтер'єр будь-якого стилю;

• використовуються як окремо, так і з будь-якими видами штор;

• займають мінімум місця, не крадуть простір;

• оснащені простим у зверненні й надійним механізмом;

• можуть мати будь-яку ступінь захисту від сонця.

Конструкції рулонних штор

Рулонні штори в Києві http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevyerolety мають безліч варіантів конструктивного виконання, проте велика частина тканинних ролет рухається у вертикальній площині знизу-вгору. Їх конструкція включає:

• полотно;

• механізм підйому.

Ланцюговий механізм підйому представляє собою підвісний пластиковий шнур, за рахунок якого працює пристрій намотування. Пружинний механізм включає пружину, кронштейн і стопорний пристрій, завдяки яким можна фіксувати полотно в певному положенні, потягнувши за ручку на ньому. Автоматичний механізм передбачає наявність блоку з електроприводом.

Відкриті системи рулонних штор припускають просте згортання полотна на вал, закріплений у верхній частині віконної конструкції. Нижня частина полотна закінчується жорсткою планкою, яка допомагає уникнути нерівного прилягання штори.

Закриті (касетні) системи обладнані коробом, в який встановлений механізм підйому, а також бічними напрямними, які забезпечують прилягання полотна. Цей варіант вважається найбільш практичним, але і більш складним в монтажі.

Конструкція може розташовуватися усередині отвору вікна або над ним, закривати кожну віконну стулку окремо або кілька одразу.

Жалюзі день-ніч: зручне і сучасне рішення

У якості полотна для рулонних штор використовуються чотири категорії різних по світлопроникненністю матеріалів, від повністю прозорих до Black-Out - взагалі не пропускають світло.

Рулонні штори день ніч дозволяють користуватися перевагами різних матеріалів, так як складаються з прозорого полотна і елементів класичних жалюзі - ламелей, виконаних з щільної тканини.

Бажаної інтенсивності світла можна досягти за допомогою розміщення відносно один одного двох шарів матеріалу. Якщо темні смуги поєднати - в кімнату буде надходити максимум світла. Якщо непрозорі смуги поєднати з прозорими, вийде цілісна, абсолютно світлонепроникна штора.

Стандартний механізм (відкритого або закритого типу) дозволяє згорнути жалюзі день ніч http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevieroletisistemudennoch частково або повністю.

Сучасні способи обробки тканини роблять полотно максимально міцним, а також полегшують догляд за ролетами: пил не вбирається в матеріал і легко забирається вологою губкою.

Компанія Wenster пропонує вигідні умови покупки рулонних штор з доставкою і установкою не тільки в Києві, а й відправкою за допомогою перевізників по всій Україні.

Телефонуйте: (044) 221-46-23; (073) 049-96-86; (068) 352-49-09.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>