У Вінниці встановили експериментальну тролейбусну зупинку

У Вінниці встановили експериментальну тролейбусну зупинку

Укрінформ
У Вінниці встановили експериментальну  зупинку громадського транспорту європейського зразка, обернену «спиною»  до проїжджої частини.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ця зупинкa розташована «спиною» до проїжджої чaстини. Вона встaновленa у якості експерименту. Це забезпечує додаткові заходи  безпеки. А під час  погaних погодних умов зaхищaє пaсaжирів від бризків. І, насамкінець, тaкі зупинки дозволяють більш ефективно використовувaти простір тротуaру, адже розташовані не посередині, коли не знaєш, як її обійти, aбо об’їхaти», - повідомив Моргунов.

За його словами, новий спосіб розташування зупинки громадського транспорту дозволяє економити місце вузьких тротуарів, не перешкоджаючи пасажирам ходити, а велосипедистам проїжджати зазначені ділянки. Такий  спосіб їх улаштування практикують в європейських країнах, вони зарекомендували себе, як безпечні та комфортні.

У Вінниці встановити такі зупинки громадського транспорту планують уздовж вузьких тротуарів вулиці Келецької з інтенсивним рухом та значним скупченням людей, що їздять громадським транспортом. Це стане черговим кроком з покращення дорожньо-транспортної інфраструктури в рамках виконання поточних та комплексних капітальних ремонтів міських доріг. Цьогоріч на їх виконання з міського бюджету виділено 180 млн грн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-