Інноваційні кондиціонери ArtCool від LG

Інноваційні кондиціонери ArtCool від LG

807
Укрінформ
Як відзначають експерти магазину побутової техніки Tehnik, нові інверторні кондиціонери від компанії LG Electronics відрізняються стильним дизайном, економлять електроенергію і швидко охолоджують будь-які приміщення.

Ультрамодний кондиціонер ARTCOOL Stylist від компанії LG Electronics був нагороджений премією iF Design Award. Новинка відзначена завдяки своєму неординарному дизайну та універсальній стилістиці.

Унікальна модель чудово виглядає в абсолютно різних приміщеннях. Більше нагадує арт-об'єкт, ніж побутову техніку. Приваблює в першу чергу своїм зовнішнім виглядом і надає кімнаті особливу вишуканість.

Ці інверторні кондиціонери являють собою достатньо компактні агрегати розміром всього в 645x645 мм з глибиною 121 мм. Вони щільно прилягають до стіни, не порушуючи гармонії ліній в інтер'єрі. Їх корпуси виконані з пластику бездоганної якості.

Техніка оснащена світлодіодним підсвічуванням у 26 варіаціях, яке допомагає створювати особливу атмосферу в домі.

Функція Soft Airflow забезпечує рівномірний розподіл повітря при охолодженні в трьох напрямках. Кондиціонер управляється за допомогою стильного пульта з 3,4-дюймовим сенсорним дисплеєм. На екран виводяться режими, температура й інша корисна інформація.

Рівень шуму знижений до 19 дБ. Окремої уваги заслуговує екологічний аспект. Завдяки фільтру Antibacteria повітря в приміщенні очищується від частинок пилу до 10 нм. Спеціально розроблений фахівцями компанії LG комплекс Plasmaster забезпечує надійну фільтрацію повітря. Не тільки пил, але й віруси втечуть з вашого будинку. Крім того, повітря буде насичене іонами, що дуже корисно для здоров'я.

Спліт-система здатна охолодити будинок при температурі до 48 °C, і обігріти при температурі до –15 °C. При цьому використовується інверторний компресор Inverter V і спеціальна функція Active Energy control — вони дозволяють економити до 60% елекроенергії в процесі роботи. Це значне скорочення витрат і відчутна економія в умовах підвищення тарифів на комунальні послуги.

Цікава і функція Jet Cool, яка відповідає за оперативне охолодження повітря на 5 градусів всього за 5 хвилин. Зверніть увагу, таке експрес-охолодження реалізовано без використання додаткової електроенергії.

Інноваційна серія кліматичної техніки від LG — це чудове поєднання новітніх технологій і краси. Компанія LG, як завжди, на сторожі вашого комфорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-