Особливості роботи на валютному ринку

Особливості роботи на валютному ринку

525
Ukrinform
Деякі власники ПК заробляють на поштовиках і серфінгу, хтось робить на замовлення сайти, проте всі ці способи передбачають обмежений розмір доходу, тому вам доведеться постійно витрачати час на підтримку власної фінансової стабільності.

Втім, є і такі способи заробітку в інтернеті, де немає межі в сумах, і теоретично будь-який бажаючий зможе забезпечити собі фінансову незалежність на все життя. Однім з різновидів подібної діяльності є валютний трейдинг на ринку forex.

Напевно вам вже доводилося чути про даний ринок фінансових інструментів, де все залежить цілком від зусиль трейдера, його особливостей характеру і практичного досвіду. Але одна справа — чути, і зовсім інша — почати працювати.

Вам напевно буде приємно дізнатися, що влаштовуватися на Форекс вам не доведеться, оскільки тут кожен працює виключно сам на себе. Форекс — одна з найдемократичніших і найдоступніших сфер фінансової діяльності.

У чому складність роботи на валютному ринку Форекс?

Неочевидна, але актуальна складність в роботі на ринку — відсутність начальника, який ставив би перед вами конкретні завдання і вимагав якісного їх виконання. Ніхто також не перевірятиме вашу професійну придатність, через що новачки, які з певних причин не підходять для Форекса, починають втрачати вкладені гроші і effet de levier bourse, розчаровуватися і відмовляти своїх друзів.

Оскільки відповідальність за результат вашої торгівлі лежить виключно на вас самих, доведеться взяти себе в руки, скласти план для досягнення поставленої мети, працювати над собою, над своїм характером і над обраною торговою стратегією.

Мабуть ви ще не знаєте, але сьогодні у переважної більшості брокерів є можливість зареєструвати демонстраційний рахунок, де не доведеться ризикувати власними коштами і при цьому можна буде на практиці випробувати всі особливості торгівлі в терміналі MetaTrader. Головне — не поспішати під час навчання. Адже часто, домігшись перших успіхів на деморахунку, гравці тут же кидаються підкорювати вершини Форексу з реальним рахунком, і через нестачу досвіду і необхідних знань тут же зазнають поразки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-