Зйомкою-онлайн ми наближаємося до стандартів американської армії

Зйомкою-онлайн ми наближаємося до стандартів американської армії

Блоги
799
Укрінформ
То ми таки потроху наближаємося до стандартів американської армії?

Є в мене знайомий, громадянин США, який служив у американській армії. Він був дуже здивований, почувши від мене, що українські солдати не носять постійно, за винятком того часу, коли сплять і миються в душі, увімкнені камери на шоломах. "А якщо вони зроблять якусь помилку чи порушення - наприклад, бронежилет знімуть чи нахамлять комусь - як же тоді їхній командир про це дізнається?"

Паралельна реальність, коротше.

Але мушу сказати, що ми потроху наближаємось до стандартів американської армії :) Бо за допомогою подібної камери нас нещодавно упіймали на зальоті.

Був дуже сильний ворожий артобстріл, важкими калібрами. Наш командир у цей час був на нараді в штабі. І відправив до нас старого досвідченого бійця, в минулому професійного військового, щоб ми не залишалися без старшого. Сказав: "Зажени їх в укриття, бо вони зараз стоять і дивляться на це все, ще й знімають на камеру". 

Треба сказати, що саме так усе й було.

І той біжить, пригинаючись під обстрілом, з увімкненою камерою на шоломі, і сам собі каже: "От зараз ми й побачимо, в укритті вони чи ні". Забігає до нас - і на відео одразу ж уся картина, повний перелік фейсів зальотчиків, які, звичайно ж, спостерігають прильоти, а дехто ще й знімає на камеру (не будемо показувати пальцями :) Капєц-капєц, як каже мій побратим Скрипаль. Попали.

З одного боку, коли літають 152 і 120, треба таки сидіти в укритті. Але як же можна це не знімати? Нічого ж буде дітям показати потім, та й усім іншим, хто почне гавкати, що ми відсиджувались у тилу...

#війна

Олена Білозерська
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-