Філософія компанії «LOFT-ZONE»

Філософія компанії «LOFT-ZONE»

985
Укрінформ
Наше підприємство засноване в 2015 році, під зареєстрованою торговою маркою «LOFT-ZONE». Ми проектуємо і виробляємо ексклюзивні меблі з якісної деревини і металу для сміливих і стильних людей і комерційних організацій.

Наше підприємство засноване в 2015 році, під зареєстрованою торговою маркою «LOFT-ZONE». Ми проектуємо і виробляємо ексклюзивні меблі з якісної деревини і металу для сміливих і стильних людей і комерційних організацій. У нас є власні цехи з виготовлення меблів і виробів у стилі LOFT. Ми ретельно і відповідально підходимо до процесу виготовлення наших меблів, вибираючи тільки найкращі сорти дерева: дуб, горіх, сосна, ясен і ін. Всі складові нашої меблів проходять ретельний відбір майстром для того, щоб ви змогли в повній мірі оцінити всю красу і естетичність вигляду натуральної деревини. Меблі нашого виробництва відрізняється простотою в догляді і зроблена з метою служити вам довгий час, як і матеріали, з яких вона була вироблена.

Стилі LOFT і ECO набирають велику популярність в Україні. Люди самі хочуть пробувати щось нове і революційне, особливо в дизайні свого будинку, а дані стилі якнайкраще підходять для різних ідей. Спираючись на успішний досвіді наших іноземних партнерів і перейнявши у них краще, ми весь час стежимо за світовими трендами та готові виконати будь-які ваші замовлення, не залежно від складності, в сучасних стилях LOFT, ECO, меблі в скандинавському стилі, в стилі Modern Rustic, Shale.

Філософія компанії «LOFT-ZONE»

Надати нашим клієнтам широкий асортимент стильних, сучасних меблів на будь-який смак для втілення найсміливіших дизайнерських фантазій. Виробнича майстерня «LOFT-ZONE» спеціалізується на виготовленні ексклюзивних предметів інтер'єру, використовуючи матеріали високої якості і новітні технології проектування.

Адреса: 07300, Україна, м. Вишгород, вул. Промислова, буд. 4

Телефон: (044) 221 26 62, (068) 713 26 62, (066) 718 26 62

Mail: info@loft-zone.com, manager@loft-zone.com

Сайт: https://www.loft-zone.com

FB: https://www.facebook.com/Loft.zonestyle/?ref=bookmarks

Instagram: @Loft_zone

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-