Компанія «Склад Сервіс»: 12 років на українському ринку складського обладнання

Компанія «Склад Сервіс»: 12 років на українському ринку складського обладнання

754
Ukrinform
Компанія «Склад Сервіс» святкує 12-річчя успішної діяльності на ринку України. Спеціалізація компанії — обладнання для складської логістики, металеві меблі, стелажні системи.

За 12 років активної роботи компанія «Склад Сервіс» чудово зарекомендувала себе серед торгових і промислових підприємств, які потребують обладнання для складів. Основні напрямки діяльності компанії — проектування, постачання і монтаж складської техніки. Серед пропонованої продукції — стелажі для складу (палетні, поличні, пластикові та ін.), металеві меблі (шафи різного призначення, медичні меблі), сейфи, пластикова тара (різні контейнери, піддони, лотки). Заснована в 2005 році, компанія «Склад Сервіс» реалізує проекти будь-якого масштабу — від стандартних оптимальних рішень до складних систем, що вимагають розрахунків і глибоких знань в області логістики.

Компанія «Склад Сервіс» зазначає, що працює тільки з тим обладнанням, яке добре вивчене і протестоване персоналом. Це означає, що клієнти завжди можуть отримати вичерпну і компетентну консультацію відносно асортименту і послуг компанії.

Особлива увага приділяється підбору команди: професійні, досвідчені співробітники регулярно навчаються і підвищують рівень кваліфікації, беруть участь у нішевих виставках і конференціях.

Вся продукція, представлена для продажу на сайті компанії, сертифікована за міжнародними стандартами ISO, що є гарантією якості і безпеки.

Компанія «Склад Сервіс» представлена в інтернеті онлайн-сервісом SSK-Market. Він є першим в Україні інтернет-магазином, в якому можна замовити меблі, техніку і обладнання для зберігання, навантаження і вивантаження, транспортування на короткі відстані товарів на складах.

Довідка:

Компанія «Склад Сервіс» була заснована в 2005 році і за роки активної роботи реалізувала понад 10 тисяч проектів різної складності, завоювавши довіру клієнтів. У їх числі — найбільші представники своїх галузей, міжнародні та українські підприємства. «Склад Сервіс» займається постачанням і проектуванням складських стелажів, металевих меблів, пластикової тари та іншого обладнання для складів.

Контактна інформація:

02002, Київ, вул. Є. Сверстюка, 13, 2-й поверх

(044) 502-55-33

(093) 170-11-75

info@ssk-market.com.ua

http://ssk-market.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-