Jazz Kolo готує нову генерацію українських джазових музикантів!

Jazz Kolo готує нову генерацію українських джазових музикантів!

482
Ukrinform
11 квітня  о  19.00 в Малій залі Національного палацу мистецтв «Україна» відбудеться  нагородження переможців в номінації «Духові інструменти» (Jazz Brass Kolo) та гала - концерт за їх участі разом із віртуозами українського джазу!

  Jazz Kolo - це проект, створений для підтримки українського джазу, спрямований на об’єднання музикантів та розвиток української імпровізаційної музики.

Засновник та ідейний натхненник проекту – Ігор Закус (композитор та музикант).

Цьогорічний сезон відомого українського музичного проекту Jazz Kolo дуже насичений. За концепцією має відбутися 6 концертних програм та стільки ж конкурсів з відбору найкращих у грі на певному музичному інструменті. Чотири з шести програм та відбір кращих серед гітаристів, бас гітаристів, барабанщиків і клавішників вже відбулися. В очікуванні – відбір серед духових інструментів та серед вокалістів.

Кожна концертна програма поділена на 2 етапи – конкурс серед джазових музикантів (для пошуку нових талантів) та гала-концертів, за участю найавторитетніших музикантів та переможців згаданих конкурсів.

Усі конкурси відбуватимуться у місті українського джазу Львові (Львівській Музичній Академії), де кваліфіковане журі обиратиме трьох найкращих музикантів. Нагородження та концерти, за участю переможців цих конкурсів разом з відомими музикантами, проходитимуть, окрім Львова, у Києві, Миколаєві та Одесі.

Чекаємо у Києві 11 квітня на переможців конкурсу у номінації «Духові інструменти» та разом насолоджуємося музикою для обраних від віртуозів у цій справі на Jazz Brass Kolo

Квитки можна придбати: http://palace-ukraine.com/afisha/253-dzhaz-kolo#buy  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>