Фонд Ігоря Янковського оголошує про початок V-го ювілейного Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнку: «УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ»

Фонд Ігоря Янковського оголошує про початок V-го ювілейного Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнку: «УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ»

Укрінформ
З 3 квітня по 1 червня 2017 року Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» розпочинає прийом робіт на V -й ювілейний Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку. Тема конкурсу: «УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ». 

Україна має велике культурне та історичне минуле, яким пишається кожен українець. Усі знають імена національних геніїв: Тараса Шевченко, Лесі Українки, Івана Франка. Багато хто чув, що поштовий індекс, гелікоптер, ракетний двигун і перший супутник Землі були створені українцями. Однак, ми мало знаємо про досягнення сучасних українців, про наших співвітчизників, які живуть поряд і прославляють нашу країну далеко за її межами.

«У цьому році, ми пропонуємо юним художникам продемонструвати свої знання досягнень сучасної України в різних напрямках: культурі, науці, мистецтві, медицині, енергетиці, інноваціях. У своїх роботах вони можуть змалювати людей, якими пишається сучасна Україна, наукове або технічне відкриття, досягнення у сфері культури, мистецтва, архітектури і багато іншого. Наш народ безмежно талановитий і нам треба навчитись це показувати», - вважає засновник Благодійного Фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.

Взяти участь в Конкурсі на тему «УКРАЇНА-ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ» запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України. На Конкурс приймаються твори дитячого образотворчого мистецтва, а саме: картини, малюнки, гравюри виконані різними техніками на папері формату А2 і A3. Фонд «Ініціатива заради майбутнього», традиційно, після підбиття підсумків Конкурсу в червні нагородить переможців цінними призами.

Щорічно на Конкурс дитячого малюнку Фонду Янковського приходить безліч робіт, а участь в ньому беруть діти з усієї України. Так, в минулому році на Конкурс надійшло понад 500 робіт від 485 юних художників України. Після закінчення дитячого конкурсу «Україна: Шлях до миру» - роботи юних обдарувань були представлені всім бажаючим в Українському домі на Хрещатику.

Нагадаємо, що за підсумками попередніх Всеукраїнських конкурсів дитячих малюнків «Мій рідний край - Україна», «Моя мирна Україна» і «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ. » Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього » організовував і проводив масштабні виставки картин за кордоном, таким чином, представляючи світовому співтовариству таланти наших юних художників - в Культурному центрі України в Парижі, на Економічному Форумі в Польщі і в будівлі Європарламенту в Брюсселі, в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Тел.: +380 44 459 0304; Факс: +380 44 459 0305; 

E-mail: office@iff-charity.org

ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО «ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»

БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх, вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-