Інтерсіті.плюс – Перший мобільний додаток

Інтерсіті.плюс – Перший мобільний додаток

637
Ukrinform
30 березня 2017 року відбулася публікація спеціалізованого мобільного додатку для придбання електронних квитків на всі швидкісні потяги Інтерсіті та Інтерсіті+.

Мобільний додаток створено для смартфонів з операційною системою Android та iOS, який вже можна завантажити GooglePlay (PlayMarket) і AppStore, за назвою Інтерсіті.плюс.

Для зручності користувачів додатку, перероблено довідник станцій. Обравши станцію відправлення, пасажир побачить станції прибуття, лише ті, що є на маршруті слідування потягів Інтерсіті.

Вбудований довідник пасажирів і карток дозволяє швидко здійснювати замовлення квитків, без необхідності повторного вводу даних. Всі дані зберігаються безпосередньо у смартфоні.

Також реалізована можливість швидко здійснити повторний пошук потягів за попередніми запитами.

В розділі інформація є схема курсування швидкісних потягів Інтерсіті та Інтерсіті+, їх характеристики, наявність послуг та детальні схеми усіх вагонів.

Для оплати обраних квитків можна використовувати будь-яку банківську картку. Також реалізовано сучасну зручну функцію оплати мобільними грошима, при цьому вартість квитка буде списано безпосередньо з балансу мобільного телефону. Для цього достатньо ввести номер мобільного телефону і код-підтвердження платежу з СМС-повідомлення.

Куплені квитки зберігаються у додатку, для подальшого пред’явлення після посадки у вагон безпосередньо з екрану смартфону. Їх не потрібно друкувати.

Крім того, інформація про відправлення і прибуття потягу, після придбання квитків, автоматично додається до календаря смартфону. За 2 години та за 15 хвилин до відправлення потягу, спрацює звукове і текстове повідомлення. Крім того, за 20 хвилин до прибуття потягу, нагадування дозволить завчасно скласти речі і підготуватись до виходу з вагону.

Для придбання доступні повні електронні квитки та пільгові (дитячі і студентські). Також можна додатково сплатити перевезення багажу та замовити харчування у вагоні (продуктовий набір).

В подальшому планується розширення переліку нових, зручних послуг, що будуть доступні у мобільному додатку Інтерсіті.плюс.

Завантажити додаток можна з спеціального інтернет-сайту http://intercity.plus

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>