Ремонт мосту через Південний Буг осучаснить транспортну інфраструктуру Вінниці

Ремонт мосту через Південний Буг осучаснить транспортну інфраструктуру Вінниці

1470
Ukrinform
У Вінниці розпочалася активна фаза ремонтних робіт на мосту через р. Південний Буг по вул. Чорновола. Це дозволить забезпечити відповідність споруди, зведеної 1962 року, сучасним навантаженням, безпечність автотрафіку та зручність для пішоходів. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Ремонт на мосту через р. Південний Буг по вул. Чорновола перейшов у активну фазу. Наразі генпідрядник ТОВ «МСУ-2», що став переможцем оголошеного міськрадою тендеру, здійснює демонтаж асфальтного покриття на половині мосту, з якої розпочинається ремонт. Тривають підготовчі роботи для перенесення комунікацій, які пролягають під мостом, демонтовані асфальтне покриття, бордюри, «відбійники» та тротуарні плити, а також електроопори та лінії живлення тролейбусів. 

Виконання цього етапу робіт дозволить уже в квітні розпочати заміну найбільш пошкоджених та ремонт і підсилення придатних до використання балок несучої конструкції мосту. Надалі ремонтники візьмуться за «лікування» аркових конструкцій мосту.

Виконання усього комплексу робіт з ремонту мосту через р. Південний Буг по вул. Чорновола дозволить гарантувати його подальшу безпечну експлуатацію, позаяк  запланована реконструкція мостового полотна та його основи збільшить «вантажопідйомність» споруди. Також у ході ремонту буде збільшено розмір тротуарів до ширини 1,5 метра. 

Ремонт цього мосту, який вінничани називають «київським», - наймасштабніший інфраструктурний проект міської влади, реалізація якого запланована на 2017 рік. Загальна вартість реконструкції мостової споруди становить близько 56,5 млн грн. Її здійснюватимуть на умовах співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку, якій надасть 90% необхідних коштів. Решту витрат профінансує міський бюджет.

Аби прискорити реалізацію проекту, міська рада залучає місцевих виробників будматеріалів та конструкцій. Завершення основних робіт заплановано на кінець жовтня поточного року, після чого рух транспорту через міст буде повністю відновлено «Фактично міст розібрати треба весь, - не просто замінити асфальтове покриття чи замінити опори. Зараз іде процес переносу комунікацій, вирішується питання з газовою трубою, бо у період опалювального сезону подачу газу припиняти немає можливості тощо. Але саме головне – те, що знаходиться всередині. Є ряд проблем по заміні балок, реконструкції арок, а їх 16, це достатньо об’ємний пласт роботи. Він потребує в першу чергу правильних технологічних процесів, професійного підходу до роботи генерального підрядника і всіх субпідрядних організацій.  Я зі свого боку буду вимагати дотримання термінів і якості робіт», - сказав під час виїзної наради вінницький міський голова Сергій Моргунов.

За його словами, місто забезпечуватиме вчасне поточне фінансування робіт.

«Ми подали заявку на кошти з ДФРР і, як свідчить практика, отримуємо їх не раніше серпня. Тому на минулій сесії міськради ми передбачили відповідні заходи, щоб забезпечити ремонт мосту фінансовим ресурсом, щоб ці роботи продовжувались», - зазначив міський голова.  

    

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>