220 Volt: знижка на глибинні насоси ТМ NEEDLE діє до останньої одиниці на складі

220 Volt: знижка на глибинні насоси ТМ NEEDLE діє до останньої одиниці на складі

Укрінформ
Клієнти інтернет-магазину 220 Volt можуть придбати глибинні насоси ТМ NEEDLE зі знижкою. Як розповіли в магазині, акція, приурочена до початку весняного сезону, буде діяти до останньої одиниці товару на складі.

З переліком акційних товарів можна ознайомитися тут: http://220volt.com.ua/nasos/nasosi-dlya-vodosnabzheniya/skvazhinnie-nasosi/needle/.

Занурювальні насоси NEEDLE відцентрового типу розроблені під свердловини з внутрішнім діаметром обсадки від 80 мм. Вони використовуються для нормалізації тиску у водних магістралях загального призначення і зрошувальних системах. Призначені для чистої холодної (до +35 градусів Цельсія) води з дрібнофракційними домішками (в тому числі піску), концентрація яких не перевищує 120 г на куб. м. Глибина занурення обмежена відміткою 80 м. Продуктивність модельного ряду — до 6 куб. м на годину (100 л/хв.).

Електричні характеристики:

  • фазність — 1;
  • номінальна напруга — 220 В;
  • потужність — 0,55 ... 1,5 Вт.

Особливість насосного обладнання NEEDLE — великий ресурс циклів включення-виключення. Експлуатаційний показник — 200 запусків на годину. Виробник передбачає гарантійні зобов'язання на протязі 24 місяців. Вони включають одноразовий ремонт і навіть заміну вузлів, які відмовили через неправильну експлуатацію.

Насоси встановлюються як самостійні одиниці, а також в системах управління водопостачанням з механічним або електронним контролером.

Серед аналогічного за параметрами і специфікації обладнання насоси NEEDLE коштують дешевше.

Уточнити наявність акційного товару, підібрати пристрої під конкретні умови експлуатації можна за телефонами, вказаними на сайті 220volt.com.ua, або за допомогою кнопки «Передзвоніть мені».

Довідка:

220volt.com.ua — інтернет-магазин компанії «Комел Електро», який спеціалізується на електротехнічній продукції і супутніх послугах з 1996 року. В асортименті компанії — продукти для побутових споживачів, виробництв, торгово-офісних потреб, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

Компанія пропонує рішення для тепло- і електропостачання (в тому числі автономного та альтернативного), для подачі і відведення води, зварювальні агрегати, контрольно-вимірювальні пристрої та інші супутні товари. «Комел Електро» — офіційний дилер і партнер виробників, продає сертифіковане обладнання з «білою» гарантією. Фахівці компанії проводять обов'язкові передпродажні випробування техніки.

Крім торгової діяльності компанія здійснює монтаж, сервісне обслуговування обладнання та модернізацію електричних мереж.

Контакти:

Київ, вул. Бальзака, 4, оф. 145Б

(067) 134-79-93 (063) 343-04-30

220volt.com.ua

info@220volt.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-