Авантюри психопатів: Болючі наслідки для української економіки

Авантюри психопатів: Болючі наслідки для української економіки

Блоги
Укрінформ
Олігархи переживуть, там жирова прослойка ого-го

Хочеться виграти війну, а не бій, перемогти ворога, а не Україну, знищити агресора, а не українську економіку. 

Прошу всіх тактиків і стратегів, які на всі лади захищали аферистів без освіти, але з депутатським значком і пістолетом у штанях, психопатів і їхніх наставників, фракцію, що йшла під правими гаслами, а скотилася в непристойне лівацтво, запам'ятати дуже точні слова з виступу Президента на РНБО про так званих блокадників, які допомогли ворогу знищувати українську економіку і українські підприємства.

Наслідки цієї авантюри будуть дуже болючими для української економіки і для суспільства, для десятків маленьких підприємств - суміжників, що працювали на підрядах. Олігархи переживуть, там жирова прослойка ого-го. А от українському бюджету і десяткам маленьких підприємств в Східній і Центральній Україні буде важче. І от коли ці наслідки відчують в Запоріжжі, Кривому Розі, Кропивницькому, в тому числі й родини заручників, згадайте всі ті непопулярні, але чесні речі, які говорили вам про гібридну війну, і потім задавайте питання не владі, а авантюристам, що тягли вас на "редути". І да, згадайте й про те, що ці авантюристи нікого не звільнили, а тільки все ускладнили.

P.S. Дуже прошу журналістів і всіх думаючих людей в ці дні послухати експертів з економічною освітою, а не психопатів та сублімуючих жіночок "в поіске себя", щоб розуміти наслідки авантюр психопатів. Знищення України – це і є торгівля Україною, на крові, заради партійних рейтингів й іміджу неофітів, що ніяк не можуть знайти себе в політиці...

Ірина Геращенко

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-