WebProduction: OneBox CRM тепер обслуговує косметологічний холдинг FloSal

WebProduction: OneBox CRM тепер обслуговує косметологічний холдинг FloSal

Укрінформ
Міжнародний косметологічний холдинг FloSal оптимізував облік замовлень і товарів за допомогою OneBox CRM, програмного комплексу від українського розробника WebProduction.

«Раніше замовлення і товарні залишки зберігалися в „1С“, контакти вносилися до таблиці Excel. В результаті ми отримали мільйон файлів, що незрозуміло де і як зберігаються. Моєю роботою було все це систематизувати і привести до євростандарту, — розповідає Денис Іщук, керівник відділу аудиту та аналітики FloSal, відповідальний за впровадження CRM-системи. — Досягти мети допомогло використання CRM OneBox: всі замовлення, товари, контакти і завдання співробітників доступні в єдиній системі, а витрати ресурсів на управління знизилися приблизно в два з половиною рази».

OneBox — це три програми в одній. CRM-система, розроблена компанією WebProduction, об'єднала функції для автоматизації:

  • ведення бази контактів, залучення клієнтів і підвищення їх лояльності до компанії (CRM);
  • управління ресурсами: замовленнями, платежами, документами, складським обліком, робочим часом співробітників (ERP);
  • побудови та управління бізнес-процесами, ведення проектів (BPM).

Хмарна система працює через інтернет. Компанії купують ліцензії на кількість співробітників, які працюватимуть одночасно. Керівник і менеджери мають доступ до системи з будь-якої точки світу.

Конструктор бізнес-процесів OneBox дозволяє побудувати ланцюжок етапів для кожного типу завдань. На кожному етапі доступні автоматичні дії: «Повідомити керівника про прострочення», «Створити документ», «Відправити клієнту повідомлення». На всіх етапах, які проходить співробітник, відображаються підказки — стандарти роботи.

Контакти компанії збираються і діляться на групи за заданою ознакою. База клієнтів фільтрується за регіонами, замовленнями, родом діяльності та будь-якими іншими полями. Керівники створюють додаткові поля картки контакту, щоб групувати контакти на свій розсуд: для розсилки, аналізу та інших завдань.

«За допомогою цієї системи нам вдалося оптимізувати роботу співробітників і управління клієнтською базою», — каже Анна Едельштейн, керівник відділу інтернет-проектів FloSal.

Статистика OneBox враховує всі замовлення і дії співробітників. Керівники бачать повну картину роботи компанії. Завдання і проекти відображаються у вигляді воронки, звітів або графіків, зберігається історія переміщення товарів, повідомлення і листи клієнтам, записуються дзвінки.

Почати роботу в OneBox може кожен. Вивчити цю CRM-систему і спробувати роботу з нею можна за посиланням: https://webproduction.ua/crm-sistema.

Про OneBox:

CRM + ERP-система OneBox успішно використовується на підприємствах України, Росії, Казахстану і Білорусі. Розробник OneBox, українська компанія WebProduction, з 2006 року створює і впроваджує програмне забезпечення для бізнесу, пропонуючи рішення для автоматизації обслуговування клієнтів, управління процесами і ресурсами. Крім того, WebProduction надає також консалтингові послуги.

Про FloSal:

Міжнародний холдинг FloSal — офіційний дистриб'ютор ін'єкційних препаратів в Україні. На відміну від монобрендових компаній, змушених працювати з одним виробником, FloSal підбирає препарати різних світових брендів. Холдинг продає клієнтам косметику вільного застосування і поставляє професійні засоби косметологам в регіональні представництва. Клієнти знаходять на сайті Flosal.com.ua контакти перевірених клінік і фахівців. FloSal організовує міжнародні форуми та регіональні семінари, готує експертів по роботі з препаратами.

Холдинг не тільки надає кошти, а й розробляє оптимальні методи їх застосування для омолодження і поліпшення зовнішності. Компанія виводить на ринок нові технології: досвідчені фахівці по роботі з ін'єкційної і професійною косметикою розробляють методики, під які підбирають найбільш ефективні препарати. Одна з таких методик, «Преміум ревіталізація», за підсумками опитування читачів «Естет порталу» принесла FloSal перемогу в номінації «Лідер в розробці унікальної авторської методики».

Контакти:

Міжнародний холдинг FloSal:

0 800 300 850

http://flosal.com.ua

CRM-система OneBox:

+380 (44) 332-93-25

http://webproduction.ua/

sales@webproduction.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-