Виставка «Освіта в Канаді» запрошує українських студентів

Виставка «Освіта в Канаді» запрошує українських студентів

Укрінформ
Компанія Tower Group, за підтримки Посольства Канади в Україні, організовує найбільшу в Україні освітню тематичну виставку «Освіта в Канаді», яка пройде 25-26 лютого у київському готелі InterContinental Kiev.

Метою виставки є не лише знайомство українських студентів з представниками провідних Канадських ВУЗів, але й інформування абітурієнтів про нові освітні програми навчання у Канаді, умови вступу до кращих вузів, можливість працевлаштування під час та після навчання, отримання статусу постійного резидента та масу іншої важливої інформації.

Завітавши на захід, Ви дізнаєтесь чому саме Канада має найсприятливіші умови для навчання та перспективного майбутнього нашої молоді.

В рамках виставки заплановані виступи представників навчальних закладів Канади та представників посольства Канади в Україні. Так, помічник уповноваженого з питань розвитку бізнесу Посольства Канади в Україні розповість, як, завдяки канадському диплому, стати успішним та досягти кар’єрних звершень; про подачу документів на студентську візу та всі деталі процесу розкаже у своєму виступі уповноважений представник імміграційного відділу посольства Канади в Україні. Крім того, ліцензований канадський адвокат Інна Коган розповість про юридичні нюанси в питаннях легальної імміграції та розкриє практичний аспект у подібних справах.

У виставці візьмуть участь представники провідних навчальних закладів Канади:

Ashton College, George Brown College, Grant MacEwan University, Royal Roads University, Seneca College, University of Regina, Windsor University, SAIT Polytechnic, Fanshawe College, Centennial College, Humber College, Sheridan College, Mount Allison University, Mohawk College, University of British Columbia, Vancouver Island University, Conestoga Collеge, Georgian College, Confederation College, Peel Shool Board.

Ознайомитись з програмою виставки Ви можете за посиланням: canada.tower.ua

Контактні тел.: (044) 592-80-27, (068) 383-62-62.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Житомирська 2 А, готель InterContinental Kiev.

Вхід на виставку вільний за попередньою реєстраціїєю на сторінці заходу - canada.tower.ua

Довідка:

Tower Group - українське освітнє агентство, яке є офіційним представником 73 державних і приватних навчальних закладів по всій Канаді.

Компанія зараховує на навчання та відкриває студентські візи більш ніж 100 українським студентам і школярам щорічно.

Tower Group має власний мовний центр та допомагає підготувати студентів для вступу в закордонні вищі навчальні заклади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-