Правила трейдера початківця на біржі Форекс

Правила трейдера початківця на біржі Форекс

877
Ukrinform
Які поради можна дати трейдеру початківцю, який вирішив зайнятися спекулятивною торгівлею валютами на найбільшій валютній біржі Форекс?

Що повинна знати людина, яка ризикує своїм капіталом, і які якості повинен мати трейдер, який хоче стати успішним?

Перша важлива вимога – це наявність вільного капіталу та вміння ним грамотно розпоряджатися. Форекс – це не безпечна інвестиція, а ризиковане підприємство, яке вимагатиме терпіння, витримки, спостережливості, а також ваших грошей, які ви поставите на кін. Далеко не кожна людина може, покладаючись на свої прогнози, ризикнути фінансами.

Друга важлива вимога – це вміння аналізувати ризики і управляти капіталом. Якщо укладати угоди необдумано, якщо намагатися заробити все і відразу, якщо розглядати Форекс як гру – ви з великою часткою ймовірності швидко втратите свій депозит. Розумний трейдер ніколи не ризикує сумою, що перевищує кількох відсотків від його депозиту, і вміє вчасно піти з торгів, якщо він досяг свого порога втрат. Не менш важливо вчасно піти в момент везіння.

Третє важливе правило – це правильний вибір стратегії. Ще до того, як трейдер відкриє реальний рахунок, йому доведеться довгий час тренуватися з несправжніми грошима на демо рахунку. Новачок повинен навчитися застосовувати фундаментальний і технічний аналіз, зрозуміти, які чинники впливають на рух курсів, побудувати власну стратегію. Крім того, новачок повинен зрозуміти, за рахунок чого формується прибуток, як мінімізувати ризики, як уникнути непотрібних комісій.

Нарешті, трейдер повинен бути терплячим і працьовитим. Форекс – це не просте заняття, яке чарівним чином приносить гроші. Це фінансовий інструмент, що передбачає ризик вкладеннями. Багато чого буде залежати від того, наскільки правильно трейдер побудує свою стратегію, і не буде він занадто квапливим в гонитві за примарним багатством.

Звичайно, вибір брокера – це основний фактор, який в подальшому надасть безпосередній вплив на успішність трейдера. Якщо звернутися до так званої «кухні» або брокерів, які гарантують прибуток, ви ризикуєте зв'язатися з сумнівними посередниками, і ваш депозит опиниться під загрозою. У кращому випадку співпраця з сумнівним брокером призведе до дискомфорту під час торгів або необгрунтованих затримок з грошовими операціями.

Розміщено на правах реклами


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-