Посольство Японії запрошує усіх зацікавлених зареєструвати свої заходи у рамках «Року Японії в Україні»

Посольство Японії запрошує усіх зацікавлених зареєструвати свої заходи у рамках «Року Японії в Україні»

4409
Ukrinform
Посольство Японії в Україні запрошує японістів та усіх зацікавлених зареєструвати свої заходи у рамках «Року Японії в Україні».

Посольство Японії в Україні запрошує японістів та усіх зацікавлених зареєструвати свої заходи у рамках «Року Японії в Україні». Якщо ваш захід присвячений розвитку українсько-японських стосунків, ви можете отримати право використати офіційний логотип «Рік Японії в Україні» та занести захід до календаря Посольства, повідомили Укрінформу в дипломатичній установі.

Для цього потрібно надіслати:

– заповнений бланк-заявку

– перелік витрат і доходів

– опис заходу

– інформацію про організаторів

Зважайте, будь ласка, що розгляд заявок триває щонайменше два тижні, а останні заявки приймають 30 листопада 2017 року. Більше інформації за посиланням: http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_uk/00_000579.html

Цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Для відзначення цієї дати проводиться «Рік Японії в Україні», в рамках якого буде реалізовано ряд культурних заходів та подій. Заходи відбуваються за інформаційної підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>