Посольство Японії в Україні приймає заявки на проведення заходів "Року Японії в Україні"

Посольство Японії в Україні приймає заявки на проведення заходів "Року Японії в Україні"

2252
Ukrinform
Посольство Японії в Україні проводить прийом заявок для проведення заходів, приурочених до святкування «Року Японії в Україні», а також з нагоди 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.

Заходи у рамках «Року Японії в Україні» за участю органів місцевого самоврядування, музеїв та галерей, приватних компаній, неурядових, неприбуткових та інших організацій проходитимуть з січня по грудень 2017 року. Організаціям, які б хотіли проводити власні заходи під патронатом Посольства Японії в Україні та отримати статус заходу, що проходить у рамках «Року Японії в Україні», необхідно подати заявку у встановленому форматі. Заходи, які будуть затверджені, отримають відповідний статус та можливість використання назви та логотипу «Року Японії в Україні», а також занесені в офіційний календар.

Стосовно подачі заявок органами місцевого самоврядування, музеями/галереями та навчальними заходами тощо, за винятком комерційних заходів, формат заявки може бути довільним. Підприємства, неурядові організації, приватні особи та гуртки повинні подавати запропоновану Посольством форму заявки.

1. Заходи мають відповідати наступним вимогам

 (1) Захід, який проводиться на території України у період з 1.01.2017 по 31.12.2017 та має на меті сприяння розвитку відносин між Японією та Україною.

   (2) Захід, на меті якого є розвиток взаємообміну між Японією і Україною у таких сферах, як мистецтво, культура, молодь, спорт, туризм, економіка, а також покращення міжкультурного взаєморозуміння і зміцнення дружніх відносин. Окрім цього, розглядатимуться заходи, запропоновані приватними компаніями, пов’язані з філантропічною та благочинною діяльністю (наприклад, висадка дерев сакури, заходи для ознайомлення громад із японською культурою, кухнею, напоями тощо) або заходи від приватних осіб чи гуртків/клубів на зразок, лекцій з японської мови, про досвід життя в Японії, виставок фотографій про Японію, майстер-класів орігамі, японської кухні тощо.

   (3) Заходи, із нижченаведеними ознаками, не будуть прийняті до розгляду:

 а) Захід, який у будь-якій формі посягає на громадський порядок та мораль;

 б) Захід, який має на меті отримання прибутку та не несе суспільної користі;

 в) Захід, який має відношення до політичної та релігійної діяльності;

 г) Захід, можливість організації якого є під питанням через відсутність коштів достатніх матеріальних ресурсів організатора тощо.

2. Переваги затвердженого заходу

 (1) Затвердженому заходу буде надано можливість використання статусу та логотипу «Року Японії в Україні» у всіх рекламних матеріалах (афішах, брошурах, веб-сторінці тощо).

 (2) Затверджений захід буде занесений до офіційного календаря.

3. Процедура подачі документів

 (1) Необхідні документи

 а) Лист-запит (

)

 <Примітки щодо заповнення >

  ・ Будь ласка, зазначте у листі всю необхідну інформацію;

  ・ У п. 8 необхідно вказати дату, з якої організатор планує використовувати статус (на рекламних матеріалах тощо).

         ・ Для приватних осіб достатньо вказати лише Ваше ім’я та прізвище.

         ・ Після заповнення обов’язкових пунктів, організації, повинні поставити на листі офіційну печатку або логотип компанії (для приватних осіб достатньо лише підпису).

 б) Калькуляція витрат і доходів (

)

 <Примітки щодо заповнення>

  ・ Приймається у довільній формі або за зразком у вкладенні; 

  ・ У разі наявності декількох джерел фінансування заходу, необхідно надати інформацію окремо по кожному або докласти окремий документ з детальним описом витрат і доходів.

         ・ Якщо затрат і доходів узагалі немає, також просимо це вказати.

 в) Інформація стосовно заходу

         ・  Надається у довільному форматі. Маються на увазі матеріали, які б допомогли зрозуміти суть заходу, наприклад, програма/план заходу, список експонатів (у випадку виставки), стислий зміст/сюжет (у випадку фільму, театральної вистави), спосіб подачі заявок до участі у заході охочих осіб (на конкурсних чи вибіркових засадах) тощо.

 г) Інформація стосовно організатора:

  ・ керівний склад;

  ・ статут або подібна інформація; 

  ・ інформація про історію, діяльність тощо;

  ・ у разі, якщо організатором і заявником є різні організації, документи, які пояснюють відносини між ними (договір тощо);

         ・ формат довільний (для приватних осіб достатньо біографічної довідки).

 (2) Останній термін подачі заяв

  30.11.2017 (чт)

 (3) Контактна інформація та адреса для відправлення заявок:

  Відділ культури та інформації, Загальний відділ

  Посольство Японії в Україні

  Адреса: пров. Музейний, 4, Київ, 01901

  Тел.: (044) 490 55 00

  E-mail: yearofjapaninukraine@kv.mofa.go.jp

4. Подача та розгляд заяви

 Увага! Термін розгляду триває у кожному випадку по-різному, в залежності від терміну проведення заходів та їх змісту, але не менше ніж два тижні.

   (1)   Просимо надсилати оригінали документів поштою або приносити до Посольства Японії. Розгляд документів проводиться керівництвом Посольства Японії.

   (2)   Повідомлення про результати розгляду

Про результати розгляду буде повідомлено відповідальній особі. У разі надання статусу організатору буде додатково надіслано логотип «Року Японії в Україні» 

   (3)   Календар заходів «Року Японії в Україні»

Затверджений захід буде додано до офіційного календаря заходів, відповідно до інформації, наданої організатором. Щодо посилання на затверджений захід із веб-сторінки організатора, Посольство може розмістити їх на власній веб-сторінці або сторінці мережі Фейсбук.

Важливі зауваження!

1. Подавайте документи заздалегідь (щонайменше за два тижні).

2. Посольство не надає інформації щодо перебігу розгляду заяв.

3. Навіть у разі надання заходу статусу уся відповідальність щодо фінансування, просування та проведення лежить на організаторі. Факт надання заходу статусу «Року Японії в Україні» не перекладає відповідальність за його організацію на Уряди Японії та України.

4. Якщо у змісті заходу з’являються зміни або він скасовується, про це має бути негайно повідомлено Посольству Японії в Україні (у тому числі електронною поштою).

5. У разі, якщо захід повністю скасовано або у заході з’являються зміни, які не відповідають умовам надання статусу заходу «Року Японії в Україні», у його наданні може бути відмовлено.

6. Забороняється передача логотипу «Року Японії в Україні» третім особам або його використання без дозволу.

7. Упродовж трьох місяців з дати закінчення заходу необхідно надати наступні документи:

 (1) звіт про проведення заходу (

);

 (2) фінансовий звіт (форма подання довільна; у разі якщо затрат не було узагалі, теж це вказати);

 (3) інформацію про проведення заходу;

 (4) буклети, афіші, роздруківки веб-сторінки заходу з використанням логотипу «Року Японії в Україні».

--------------------------------------------------

Примітка!

14.02.2017

Було змінено частину вимог для проведення заходів у рамках «Року Японії в Україні» охочими особами, гуртками, органами місцевого самоврядування, музеями, галереями та навчальними закладами.

1) Для окремих осіб та гуртків:

Було уточнено, що до участі в заходах до «Року Японії в Україні», можуть долучатися охочі особи та гуртки. Тобто, якщо особи або гуртки мають намір проводити заходи з японськими елементами в рамках «Року Японії в Україні» такі, як лекції з японської мови, досвіду перебування в Японії, фотовиставка зі світлинами з Японії, майстер-клас орігамі, косплеї, ми розглядатимемо заявки, подані відповідно до вимог, надсилатимемо логотип і додаватимемо в календар заходів «Року Японії в Україні».

2) Для органів місцевого самоврядування, музеїв, галерей і навчальних закладів:

Заявки прийматимуться в будь-якому форматі щодо проведення заходів у рамках «Року Японії в Україні» органами місцевого самоврядування або навчальними закладами, якщо заходи не мають комерційної мети.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>