Як купити б/в автомобіль та не прогоріти? - 09.02.2017 15:48 — Новини Укрінформ
Як купити б/в автомобіль та не прогоріти?

Як купити б/в автомобіль та не прогоріти?

2060
Ukrinform
Купівля вживаного авто, в порівнянні з абсолютно новим, допоможе вам зберегти значну кількість грошей. 

Ви перебуваєте в пошуках дешевого або автомобіля своєї мрії - у вашому розпорядженні величезний вибір варіантів на ринку вживаних автомобілів.

Але з темним минулим б/в машин та незговірливими продавцями цей процес може виявитися мінним полем. У даній статті ви знайдете, сподіваємося, корисні для вас поради того, як постаратися уникнути неприємних «сюрпризів».

Безсумнівно, те скільки буде коштувати автомобіль безпосередньо залежить від вашого вибору. І все ж, існує безліч способів зменшити фінальний рахунок.

Автомобіль, після всього з 1-о року експлуатації, обійдеться набагато дешевше нового

За перший рік на ходу, новий автомобіль втрачає близько 27% початкової ціни. За другий рік, його вартість може знизитися ще приблизно на 13%.

Тому, віддавши перевагу однорічній моделі авто, ви зможете значно зменшити попередню ціну. За винятком випадків, коли ваш вибір припав на розкішний автомобіль. До брендів, які не надто втрачають свою цінність з часом, відносяться Mercedes і Porsche - тож, ви не знайдете багато вживаних шикарних автомобілів цих марок за дешевими цінами.

Кращий час для покупки б/в автомобіля

Як тільки ви вирішили, який автомобіль хочете купити - повинні знати, як укласти найвигіднішу угоду. Згідно статистики від AutoMoto.ua, українці купують більше автомобілів з пробігом від 100 тис. км. У 2016 році їх число склало більше 1,5 мільйона. Не складно здогадатися, що основною причиною цьому є ціна. Тому зараз ми розглянемо способи досягнення вигідною вартості, якщо не хочеться, щоб це відбувалося за рахунок солідної цифри на спідометрі.

Дилери повинні виконувати плани по прибутку, щоб отримувати грошові винагороди. Зазвичай, оцінюється їх квартальний результат роботи, що робить березень, червень, вересень та грудень сприятливим часом для покупки автомобіля. Дилерам необхідно оновлювати асортимент авто, тому вони торгуються з більшим бажанням та, пропонують більш вигідні фінансові пакети.

Але якщо ви купуєте машину у приватної особи - не існує більш відповідного часу, в цьому випадку. Приватні продавці не прагнуть виконати будь-який план, крім, як продати автомобіль за ту ціну, в якій вони зацікавлені. Якщо ви купуєте авто таким чином, починайте стежити за цінами ще за кілька місяців до запланованої дати покупки - якщо вони падають, ви можете трохи почекати. Ростуть - розумніше буде купити авто швидше.

Відносно дня укладання угоди - намагайтеся уникати вихідних, початку місяця та великих свят. В такий час, стає важче домовитися про вигідніші умови, тому що число покупців збільшується.

Визначтеся з допустимим розміром вашого бюджету. Ви можете перевірити ціну кожного автомобіля онлайн. Провести власне дослідження цін на авторинку вам допоможе сайт АвтоМото. Його перевага полягає в тому, що він збирає оголошення про продаж нових та вживаних автомобілів зы ста автосайтів. Таким чином, ви зможете швидко визначити найнижчу та найвищу ціну на ту чи іншу модель в масштабі всього авторинку України, не витрачаючи час на порівняння прайсів з різних сайтів. Потім, озброївшись максимально вигідною ціною, торгуйтеся.

Завжди торгуйтеся! Уміння торгуватися не є привілеєм лише вуличних торговців, це видатна риса дилерів - і цього очікують від вас - тому, торгуйтеся до останнього.

На що звертати увагу при перевірці автомобіля?

Для того щоб купити авто, мало його привабливого зовнішнього вигляду. Ви повинні оглянути все, від фарбування до шин, ременів безпеки та фар головного світла. Переконайтеся, що ви перевірили:

 • пробіг автомобіля;
 • загальний стан;
 • сліди пошкоджень після зіткнення;
 • рівень масла;
 • двигун;
 • радіо та інші гаджети на справність;
 • фари (включіть та вимкніть їх);
 • шини (перевірте колію та здуття).

Та не забудьте про тест-драйв. Проведіть цей короткий час за кермом авто з користю:

 • зверніть увагу наскільки вам комфортно перебувати на водійському місці;
 • перевірте гальма та злагодженість роботи зчеплення;
 • перевірте аварійну зупинку;
 • випробуйте автомобіль в різних дорожніх умовах;
 • перевірте, чи кренить він на поворотах, чи тримає баланс;
 • чи легко відкриваються капот, двері та багажник;
 • чи достатньо потужний автомобіль, щоб легко рушати з місця на світлофорах і виїжджати на підвищені ділянки дороги,
 • перевірте підвіску - наскільки добре вона поглинає нерівності на дорозі,
 • чи достатньо, на ваш погляд, місця в салоні.

Будьте уважні і, тоді з покупкою вживаного автомобіля ви придбаєте надійний транспортний засіб, а не додатковий клопіт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>