OneBox Next: WebProduction презентувала нову версію CRM-комплексу

OneBox Next: WebProduction презентувала нову версію CRM-комплексу

607
Укрінформ
1 лютого 2017 року український розробник «WebProduction» презентував OneBox Next — нове покоління фірмової CRM-системи. Версію можуть використовувати існуючі клієнти компанії. В OneBox Next реалізована нейросеть.

Рання версія «CRM OneBox» відзначена в 2016 році преміями «Українська народна премія» і «Вибір України» як найкраща CRM-система України. Але розробники не зупинилися на досягнутому, а продовжують розвивати продукт.

Доступні оновлення

  • Безкоштовна мобільна програма для нових функцій «OneBox Next» для iOS і Android.
  • Швидка постановка задачі і голосова постановка. В поле під потрібним днем в календарі досить вписати назву і натиснути «Enter», щоб завдання збереглося. Більш того, доступна голосова постановка задач: голос користувача перетворюється в текстові описи.
  • Новий сучасний інтерфейс «OneBox Next», в якому можна перетягувати, додавати і видаляти блоки. У будь-яких комбінаціях доступні поля завдань: «Залишити коментар», «Відправити email», «SMS» та інші. До завдань додана навіть система лайків до коментарів і файлів.

Покращення модуля інтернет-магазину OneBox Store:

  • Розроблено функції для бізнес-моделей «Дропшиппінг» в кабінеті клієнта-постачальника.
  • Відображення онлайн-магазину користувач може індивідуально налаштувати під екрани мобільних, планшетів і ПК за власним смаком. Редагується і новий інтерфейс онлайн-кабінету клієнта.
  • Синхронізація CRM-систем між собою: швидкий обмін прайс-листами з постачальниками без необхідності вручну завантажувати їх. Зміни товарів в «OneBox Next» постачальника автоматично відображаються в базі продавця.

Оновлений редактор бізнес-процесів отримав ще більше можливостей для індивідуальної настройки. Бібліотека автоматичних дій доповнена новими функціями.

Прогнози нейромережі:

  • передбачення дзвінків і листів від клієнта прямо в списку контактів і замовлення;
  • передбачення найкращих виконавців бізнес-процесу і можливих результатів завдання.

Для навчання співробітників введена система тестування. Керівник вносить питання в форму тестування і розсилає завдання співробітникам. Процес і результат вирішення тесту контролює система і повідомляє керівника про результати.

Спробувати і оцінити можливості «OneBox Next» може кожен, залишивши заявку на сайті webproduction.ua.

Контакти:

«CRM OneBox»

+380 (44) 332-93-25

sales@webproduction.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-