Учасник АТО отримав ключі від квартири

Учасник АТО отримав ключі від квартири

403
Укрінформ
24 січня 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час своєї першої робочої поїздки на південь області зустрівся в місті Болграді з учасником АТО, інвалідом війни 2 групи Олександром Федосьєвим та вручив йому ключі від квартири.

Квартира була закуплена за кошти державного бюджету, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 407 для придбання житла для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Звертаючись до Олександра, Максим Степанов зазначив: “Я гордий тим, що зараз знаходжусь поряд з Вами. Такі хлопці, як Ви, відстояли цілісність та незалежність нашої України, і ми сьогодні в боргу перед Вами  і цього ніколи  не забудемо”.

Олександр Федосьєв, розвідник, проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Брав участь в боях за Савур -Могилу, воював під Іловайськом. 1 червня 2015 року під Мар’їнкою отримав важке поранення, в результаті якого йому було ампутовано праву ногу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-