ЙО #2 + P/S за запитами журналістів

ЙО #2 + P/S за запитами журналістів

Блоги
849
Укрінформ
Коментуючи параметри власної електронної декларації за 2016 рік

Доповідаю: ПОДАВ йо-декларацію за 2016 рік. Чи важко вже вміючи? :)

Прокоментую параметри цієї декларації, заповненої за станом на 24-00 31.12.2016 і відмінності її від декларації за 2015.

Доходи 2016 року:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 466 121 грн.

- Погашення номіналу вартості Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 20 000 грн.

- Погашення купонів Казначейське зобов'язань Військові Серії В – 2 800.

- Дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування и не були виплачені у 2016 році – 148 423 євро.

Доходи дружини:

- Заробітна плата за основним місцем роботи – 289 032 грн.

- Дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 13 156 грн.

Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ "Інвестор" номінальною вартістю трохи більше 210 грн.

У італійської компанії, що належить мені – Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно з законом, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат – у порівнянні з 2015 роком з'явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по цей день – оголошений статутний фонд кожної з цих компаній – 10 000 $ – ще не оплачений, і створені компанії поки не ведуть діяльності.

Зміни торкнулися готівки і банківських рахунків – я закрив рахунки в Альфа-банку, збільшив присутність у державних Ощадбанку та Укрексімбанку.

Майновий статус рухомого і нерухомого майна не змінився, хіба що на три пляшки великого вина стало менше... напевно розбилися :)

Податкова декларація буде мною подана відповідно до Закону до травня поточного року.

До наступного йо! ;)

P/S за запитами журналістів:

- По Конкурсу на посаду Глави Нацполіції України: проміжний брифінг комісії відбудеться в четвер. Я очікую остаточні висновки і рекомендації комісії на наступному тижні.

- Справа про вбивство Павла Шеремета: на наступному тижні відбудеться брифінг міністра і керівників слідчої групи по ходу розслідування. Ніхто інший не володіє результатами слідства і не уповноважений слідством до оприлюднення фактів і висновків з цього розслідування.

- По нагородній зброї. Постараюся на вихідних написати розгорнутий інформаційний пост, відокремивши брехню і домисли телекомпанії "Інтер" і капліна та фактологічних помилок журналістів – від реальних ФАКТІВ. Цифри, факти, правила, пропорції, гроші... – як і позиції МВС відносно доступу кожного громадянина до короткоствольної зброї.

Арсен Аваков
Блоги УП

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-