З нагоди професійного свята рівненські атомники відзначені нагородами

З нагоди професійного свята рівненські атомники відзначені нагородами

996
Ukrinform
Традиційно у День енергетика працівники Рівненської АЕС відзначені нагородами Міненерговугілля України та ДП «НАЕК «Енергоатом». З нагоди професійного свята указом Президента України медаллю «За працю і звитягу» нагороджено електромонтера РАЕС, а слюсарю електростанції вручено ключі від квартири.

Потрійне свято відзначалося 22 грудня у місті-супутнику РАЕС: День енергетика, 30-річчя експлуатації енергоблоку №3 та 35-річчя з дня пуску енергоблоку №2. Очікуючи на святкове дійство, у Палаці культури РАЕС атомники мали змогу насолодитися оригінальною виставкою художниці, інженера навчально-тренувального центру РАЕС Ірини Герчанівської. Концертний зал зібрав близько 600 гостей, яким був представлений відеофільм управління інформації та зв’язків з громадськістю про підсумки роботи 2016 року найпотужнішого підприємства області. Після чого, працівники закладу культури підготували для енергетиків розважальне передноворічне шоу за участю провідних аніматорів, хореографів, інструменталістів, вокалістів, духового оркестру та гуртківців ПК. Разом з ними на великій сцені виступили творчі й активні працівники електростанції, а також юні вихованці Кузнецовського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів ім. Зоні Матвієнко.

Не обійшлося без подяки працівникам Рівненської АЕС, хто впродовж року долучався до благодійної діяльності, допомагаючи людям з особливими потребами, дітям-сиротам, учасникам АТО та жителям окупованих територій. Зокрема, благочинний Володимирецького району та м. Вараш Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Віталій Боднар вручив генеральному директорові РАЕС Павлу Павлишину медаль «За жертовність і любов до України».

З нагоди професійного свята зі сцени звучали щирі слова привітання гендиректора РАЕС Павла Павлишина, голови профспілкового комітету РАЕС Івана Мельника, першого директора підприємства Володимира Коровкіна, заступника виконавчого директора з виробництва НАЕК «Енергоатом» Юрія Шейка. У цей день, відповідно до указу Президента України державною нагородою - медаллю «За працю і звитягу» відзначений електромонтер РАЕС Олексій Івасишин.  Крім того, здійснилася заповітна мрія багатодітної сім’ї слюсаря цеху вентиляції та кондиціювання РАЕС Івана Давідчика, який разом з дружиною отримав від адміністрації Рівненської АЕС ключі від квартири. Представники керівництва РАЕС та Дирекції також провели нагородження рівненських атомників за кращі результати роботи та вагомі досягнення у професійній діяльності. Почесні грамоти, грамоти та подяки Міненерговугілля України отримали п’ять працівників електростанції. Почесними грамотами НАЕК «Енергоатом» нагороджено вісім атомників, стільки ж трудівників здобули відзнаки «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики» та знаки «Відмінник атомної енергетики». 28 працівників підприємства отримали грамоти та листи подяки Компанії.

«Цей рік був сповнений великих звершень: ми успішно виконали усі заплановані ремонти та пройшли першу в історії ВАО АЕС обмінну партнерську перевірку, реалізували безліч соціальних проектів, запровадили ряд інформаційних технологій. Це заслуга усього колективу і для мене честь працювати пліч-о-пліч разом з вами. Щира подяка всім членам колективу за відповідальне ставлення до нашої спільної справи - розвитку виробництва, підвищення безпеки й зміцнення енергетичної галузі нашої держави», - зазначив у своїй промові до атомників Павло Павлишин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-