13 грудня розробники CRM-лінійки bpm'online розкажуть про особливості нової версії продукту

13 грудня розробники CRM-лінійки bpm'online розкажуть про особливості нової версії продукту

780
Ukrinform
Трансляція онлайн-анонса можливостей CRM-лінійки bpm'online 7.9 стартує об 11:00 (МСК) і триватиме одну годину. Розробник продукту — компанія Terrasoft — запрошує приєднатися до події клієнтів з України, Росії, Казахстану та інших країн.

Ключові інновації bpm'online 7.9:

  • Новий етап у розвитку CRM-систем: інтелектуальне збагачення даних.

З bpm'online 7.9 можна забути про ручному введенні і актуалізації даних: система сама наповнює контактні дані та профілі контрагентів, збираючи всю доступну інформацію у відкритих джерелах.

  • Творчість в автоматизації процесів: DCM технології.

Технології Dynamic Case Management дозволять ще більш гнучко управляти бізнес-процесами компанії завдяки простоті настройки і абсолютно нового підходу до виконання процесів. Тепер створювати і налаштовувати навіть неструктуровані процеси буде просто, як ніколи.

Розробники bpm'online 7.9 представлять також ще понад 200 поліпшень для простого вирішення складних завдань в маркетингу, продажах і сервісі.

Дізнатися більше і зареєструватися на презентацію можна на сайті Terrasoft.

Довідка:

Група компаній Terrasoft — розробник платформи bpm'online для управління бізнес-процесами маркетингу, продажів і сервісу. У компанії працює близько 700 експертів, а її продуктами користується більше 6500 клієнтів по всьому світу. Terrasoft була заснована в 2002 році. Сьогодні офіси компанії функціонують в Москві, Лондоні, Києві, Бостоні, Канберрі і Сінгапурі. А партнерська мережа нараховує 400 партнерів в 35 країнах світу.

Контакти:

+7 (495) 280-16-80

info@terrasoft.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>