На Вінниччині керівники комунальних установ пройшли депутатський

На Вінниччині керівники комунальних установ пройшли депутатський "фільтр"

1771
Укрінформ

Вінницька обласна Рада провела засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області. 

Проведення заходу очолив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.        

Розглядалися кандидатури на заміщення посад начальника комунального підприємства «Вінницьке обласне об’єднання бюро технічної інвентаризації» та керівника КП «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації», на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування», а також директора Вінницького будинку-інтернату  геріатричного профілю.

Подробиці відбору розміщено на сайті Вінницької обласної Ради http://www.vinrada.gov.ua/viznachili-troh-kerivnikiv-komunalnih-ustanov-ta-pidpriemstv-oblasti.htm

Кандидати презентували депутатам своє бачення розвитку установи і пройшли письмовий конкурс. 

За результатами проведеного голосування,члени комісії назвали переможців конкурсу та рекомендували їхні кандидатури на розгляд сесії обласної Ради. На посаді керівника  комунального підприємства «Ямпільське районне  бюро технічної інвентаризації» запропоновано залишити Зою Кобильняк, на посаду начальника КП «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» члени комісії не затвердили жодного кандидата, тому наразі обов’язки директора й надалі виконуватиме Оксана Обертас. На посаді головного лікаря комунальної установи «Жмеринськалікарня відновного лікування» залишивсяБогдан  Боровський. Директором Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю став Сергій Якубовський, який має досвід роботи в закладах соціального типу, адже раніше працював директором Вороновицького психоневрологічного інтернату. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, як голова конкурсної комісії, підкоеслив, що публічний конкурс і в подальшому буде застосовуватись при обранні на керівні посади.

- Проведення таких конкурсів – правильний крок до прозорого та конструктивного призначення керівників, - сказав Анатолій Дмитрович. - Нагадаю, що Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-