Хвора фантазія Кремля

Хвора фантазія Кремля

Блоги
1186
Ukrinform
Навіщо Москві нові бранці?

В окупованому Криму ідейними послідовниками НКВД з ФСБ затримано за надуманими і нікчемними звинуваченнями чергових жертв-українців. РФ продовжує своє полювання на українців: сафарі на Донбасі, де вбиває і калічить, і хапання в пастку на окупованих територіях й у самій РФ. Навіщо Москві нові бранці? Перше і очевидне: продовжувати шантажувати Україну, вимагаючи викуп (у вигляді певних політичних вимог).

Друге: спроба дискредитувати Україну, перекласти з хворої голови на здорову. Намагаючись переключити увагу світу з агресивної політики Москви на начебто українські провокації. Це спроба вбити в голову світу ідеологему, що Крим це не українська територія. І що Україна начебто має якесь відношення до тероризму. Це хвора фантазія Кремля, якою намагаються труїти - дурити світ.

Важко усвідомлювати, що бранців стає більше, що норми дипломатії і міжнародного гуманітарного права в РФ не працюють, бо до затриманих навіть не допускають консулів. Але Україна буде боротися за кожного свого громадянина. І вимагати від світу солідарності й підтримки в цих питаннях.

Ірина Геращенко

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>