SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко відкрив у Норвегії «нову яскраву сторінку» - 18.10.2016 18:51 — Новини Укрінформ
Порошенко відкрив у Норвегії «нову яскраву сторінку»

Порошенко відкрив у Норвегії «нову яскраву сторінку»

752
Ukrinform
Президент Петро Порошенко під час візиту до Норвегії підписав з прем’єр-міністром Норвегії Ерною Солберг Спільну декларацію про партнерство.

У документі, зокрема, норвезька сторона чітко і недвозначно засудила Росію щодо незаконної окупації Криму та триваючої агресії на Донбасі.

Серед економічних питань згадували сферу енергетики. Пані Солберг поінформувала що, сьогодні Норвегія готується до переходу до пост-нафтової ери – ери нових джерел енергії, - розказав Порошенко на спільній прес-конференції за підсумками зустрічі  з Прем’єр-міністром Королівства Норвегія. «Зрозуміло, що ця тематика є надзвичайно актуальною для України. Ми домовилися про координацію і співпрацю в цьому напрямку», - додав Президент.

Також Порошенко зауважив, що Норвегію цікавить співпраця у сфері IT-стартапів в Україні.

Офіційний візит Президента України до Королівства Норвегія


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-