На лотерейному ринку України встановлено офіційний рекорд

На лотерейному ринку України встановлено офіційний рекорд

1186
Ukrinform
У вересні найдосвідченіша українська лотерея «Лото-Забава» відзначила своє 17-річчя. За ці роки лотерея принесла українцям понад 2 мільярди гривень призових та понад 200 мільйонів виграшних білетів. 

Національним реєстром рекордів України (НРР) вперше була офіційно зафіксована найбільша кількість мільйонерів, які з’явились в країні завдяки українській державній лотереї!

Ця подія відбулась у прямому ефірі тиражу №896 найпопулярнішої в Україні лотереї «Лото-Забава». Експерт НРР Віталій Зорін засвідчив, що офіційна кількість гравців, які виграли в «Лото-Забава» грошові призи у розмірі від 1 мільйону гривень і більше станом на 11 вересня 2016 року досягла 252 осіб. Сертифікат про встановлення рекорду у номінації «Найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські лотереї» отримав Павло Вайсеро, директор по маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.».

«Для багатьох гравців за 17 років «Лото-Забава» перетворилась на справжню сімейну традицію. Ця лотерея оператора державних лотерей «М.С.Л.» протягом усіх років дарувала багатьом українцям надію та втілювала у життя мрії тисяч наших співвітчизників. Ми дякуємо за довіру усім нашим гравцям і обіцяємо зробити нашу гру ще більш цікавою, грошовитою та відкритою для нових ідей»,- зазначив пан Вайсеро.

Довідка

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником відомого радянського державного підприємства «Спортлото» та найбільшим лотерейним оператором у Східній Європі.

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей  (EL).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний в Україні, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз» проводяться вже більше 10 років та є популярними серед населення.

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» - перспективний, повністю публічний соціальний проект (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

З 2000 по 2014 рік включно компанія «М.С.Л.» виступала спонсором Гран-прі (головного призу) кінофестивалю «Молодість».

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: pr@msl.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-