Постанова Верховної Ради України

Постанова Верховної Ради України

367
Ukrinform
Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Бахмутського району Донецької області

1. Віднести місто Соледар та місто Часів Яр Бахмутської міської ради Донецької області до категорії міст районного значення Бахмутського району Донецької області.

2. Змінити межі Бахмутського району Донецької області, збільшивши територію Бахмутського району на 3198 гектарів земель за рахунок передачі до його складу 1411 гектарів земель, що знаходяться у віданні Соледарської міської ради (в тому числі територію міста Соледар), 1787 гектарів земель - Часовоярської міської ради (в тому числі територію міста Часів Яр) Бахмутської міської ради, та затвердити територію Бахмутського району загальною площею 190498 гектарів.

3. Встановити межі Бахмутського району Донецької області згідно з додатком.

4. Кабінету Міністрів України в межах повноважень забезпечити взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов’язаних із зміною і встановленням меж Бахмутського району Донецької області.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ 

8 вересня 2016 року 

№ 1519-VIII

Додаток 

до Постанови Верховної Ради України 

від 8 вересня 2016 року № 1519-VIII

План 

умовної зовнішньої межі Бахмутського району Донецької області

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-