АХА Страхування: інвестиційний портфель компанії перевищив позначку в 1 млрд грн

АХА Страхування: інвестиційний портфель компанії перевищив позначку в 1 млрд грн

1640
Ukrinform
Розмір активів інвестиційного портфелю АХА Страхування за перші 8 місяців 2016 року перевищив один мільярд гривень. Це ще раз підтверджує високий рейтинг компанії та її платоспроможність.

«Показавши за 8 місяців такий високий результат — більше 1 млрд гривень високоліквідних активів — ми в черговий раз підтвердили лідируючі позиції АХА, яка входить до топ-5 страхових компаній на ринку за розміром активів. Наш показник достатності капіталу перевищує нормативний майже в 3 рази за національними стандартами. Ці результати підтверджують високий рівень платоспроможності компанії та можливість виконувати свої зобов'язання в повному обсязі перед клієнтами, партнерами та акціонерами», — прокоментував цей факт Микола Іванинів, фінансовий директор СК «АХА Страхування».

Структура інвестиційного портфелю СК «АХА Страхування» презентована вкладеннями в державні облігації та депозити, які розміщені в державних банках і в банках, акціонерами яких є провідні західні банківські групи.

«Таким чином ми формуємо довгострокові ресурси, які реінвестуються в економіку країни через державні облігації та депозити», — додає Микола Іванинів.

Довідка:

АХА Group (Франція) — світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 в світі, а в 2016 році також визнана страховою компанією № 1 в світі за розмірами небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів в 64 країнах світу. У 2015 році прибуток групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.

Компанії присвоєно високі фінансові рейтинги (2014 року): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить АХА Group і представлена ​​на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працюють більше 800 співробітників і 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні компанії довіряють більше півмільйона громадян країни.

Досягнення компанії:

  • У 2016 році СК «АХА Страхування» стала лідером Національної премії Insurance TOP в номінації «Страхові виплати».
  • СК отримала 1 місце в номінації «Кращий автострахувальник» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь-2015» газети «Бізнес»).
  • «АХА Страхування» присуджено перше місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскару. Осінь-2015» газети «Бізнес»).
  • Названа «Найбільш страховою компанією» за результатами 2014 (рейтинг газети «Бізнес», 2015 рік).
  • У 2015 році СК «АХА Страхування» стала лідером Національної премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
  • «Особистість страхового ринку»: друге місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015 рік).
  • «АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016 рік).
  • За результатами 2015 року «АХА Страхування» займає перше місце в Україні за чистими преміями, виплатами, зборами страхових премій КАСКО і перше місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу «Insurance TOP»).
  • станом на 31 грудня 2015 року обсяг високоліквідних активів СК становить 938,5 млн грн.

Даний прес-реліз доступний на офіційному сайті «АХА Страхування» WWW.AXA-UKRAINE.COM.

Контакти:

Марія Озадовська

mariya.ozadovskaya@axa-ukraine.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-