Здобутки вінницьких паралімпійців депутати оцінили на рівні олімпійців

Здобутки вінницьких паралімпійців депутати оцінили на рівні олімпійців

1311
Ukrinform
Вінницька обласна Рада затвердила Положення про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і Вінницькій області. Депутати вирішили зрівняти розмір грошової винагороди олімпійців та здобутки людей із особливими потребами. 

Про це йдеться у Положенні про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і Вінницькій області, який було затверджено на пленарному засіданні чергової 10-ї сесії обласної Ради 7 скликання, передає Укрінформ.

«Депутати вирішили вирівняти позиції земляків, які мають значні здобутки у спорті. Донедавна, паралімпійці отримували меншу грошову винагороду за призові місця, ніж звичайні спортсмени. Наразі за здобуте золото на Олімпійських іграх спортсменам з особливим потребами будуть виплачувати 500 тисяч гривень, за срібну медаль - 450 тисяч, за бронзову - 400 тисяч гривень», - прокоментував рішення голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник.

Згідно Положення, грошові винагороди виплачуються з обласного бюджету спортсменам, які входять до складу збірної України та зайняли відповідне місце на змаганнях міжнародного рівня.

Більш детально – на сайті Вінницької обласної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-