Художники з усього світу трансформують потяги київського метрополітену в арт-об'єкти за підтримки ПБГ

Художники з усього світу трансформують потяги київського метрополітену в арт-об'єкти за підтримки ПБГ "Ковальська"

954
Укрінформ
У київський підземці днями з'явиться ще один потяг, оформлений яскравими малюнками австралійського художника Reka One. Це вже другий проект в рамках ініціативи ArtUnitedUs, меценатами якого виступає ПБГ "Ковальська". 

Різнокольорові вагони незабаром будуть курсувати на всіх лініях метро, а люди зможуть отримувати позитивні емоції, пересуваючись містом.   

Презентація оновленого потягу відбудеться наприкінці тижня.

"Такі проекти мають на меті показати культуру урбан-арту, яка розвивається у всьому світі. Ми долучаємо найкращих художників, аби змінювати наше місто на краще. Мова йде не лише про естетичну складову, а й про розширення кругозору людей", - коментує Сергій Пилипенко, генеральний директор Групи "Ковальська". 

Крім потягу метро, Reka One розмалював автобетонозмішувач ПБГ "Ковальська", який вже курсує вулицями Києва. Своїми враженнями він поділився на власній сторінці Facebook: "Мені пощастило, що після завершення роботи над потягом метрополітену, в мене залишився час і я мав можливість розмалювати бетономішалку".

Нагадаємо, що за підтримки ПБГ "Ковальська" до Дня незалежності у столичному метрополітені вже запустили арт-потяг, створений іспанським художником Okuda. Він курсує на Сирецько-Печерській лінії.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

Тел./факс: (044) 591-70-44

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-