Постанова Верховної Ради України - 11.01.2016 16:25 — Новини Укрінформ
Постанова Верховної Ради України

Постанова Верховної Ради України

276
Ukrinform
Про внесення зміни до Закону України "Про управління об’єктами державної власності"

I. Частину першу статті 11-1 Закону України "Про управління об’єктами державної власності" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 46, ст. 456 із наступними змінами) викласти у такій редакції: 

"1. Державні унітарні підприємства (крім державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух" відповідно до Закону України "Про приєднання України до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів", державного підприємства із забезпечення функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій в Україні Державного управління справами, а також державних підприємств "Міжнародний дитячий центр "Артек" і "Український дитячий центр "Молода гвардія") та їх об’єднання зобов’язані спрямувати частину чистого прибутку (доходу) до Державного бюджету України у розмірі не менше 30 відсотків у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України". 

II. Прикінцеві положення 

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року. 

2. Закони України та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону. 

Президент України                    

П.ПОРОШЕНКО 

м. Київ 

24 грудня 2015 року 

№ 910-VIII

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>