Постанова Верховної Ради України

Постанова Верховної Ради України

289
Ukrinform
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році 

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 1317, ст. 112) такі зміни:

1. Пункт 4.4 статті 4 викласти в такій редакції:

"4.4. Установлення і скасування податків та зборів, а також пільг їх платникам здійснюються відповідно до цього Кодексу Верховною Радою України, а також Верховною Радою Автономної Республіки Крим, сільськими, селищними, міськими радами та радами об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад у межах їх повноважень, визначених Конституцією України та законами України".

2. Пункт 8.3 статті 8 викласти в такій редакції:

"8.3. До місцевих належать податки та збори, що встановлені відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, визначених цим Кодексом, рішеннями сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, у межах їх повноважень і є обов’язковими до сплати на території відповідних територіальних громад".

Переглянути повністю

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>