ВиЯр розширив асортимент меблевих фасадів

ВиЯр розширив асортимент меблевих фасадів

1640
Ukrinform
Каталог меблевих фасадів компанії «ВиЯр» поповнила нова лінійка власного виробництва Bel Viso. Фасади Bel Viso відрізняються високою якістю виготовлення і комплектуючих.

У лінійці представлені фасади широкої колірної гами. У категорії меблевих фасадів доступні варіанти з акрилу, на основі МДФ і алюмінію.

Особливості продукції Bel Viso:

  • Гарантія якості і надійності. Компанія «ВиЯр» контролює всі етапи виробництва — від закупівель вихідних матеріалів до упаковки готових виробів.
  • Зручне розташування виробника. Центри компанії «ВиЯр» знаходяться в Україні, що дозволяє співробітникам швидко реагувати на запити клієнтів.
  • Гнучкий ціновий діапазон прайсів. Ціни на продукцію стартують від 495 грн за квадратний метр.
  • Высокотехнологічне обладнання. В виробничому процесі задіяні фахівці високого класу, а техніка своєчасно оновлюється, щоб на виході був отриманий товар відмінної якості.

Виробник пропонує різні види фасадів. Акрилові фасади виготовляються на основі панелей Niemann, для яких рекомендуються три варіанти кромки:

1.Кромка АВС підбирається під колір декору Niemann.

2.Кромка АВС V-Nut — двохкольорова.

3.С-профіль з алюмінію.

Для поклейки кромки застосовується поліуретановий клей (ПУР). Після процедури поклейки клейовий шов не боїться впливу підвищеної вологості або перепаду температур.

Серед пропозицій — продукція на основі плитного матеріалу МДФ. Компанія «ВиЯр» пропонує клієнтам різні варіанти поверхні — гладкі, без малюнка або з витонченими візерунками. На основі МДФ випускаються фасади таких видів:

1.Гладкі рамкові. Глянець або матова поверхня фасадів Bel Viso підкреслить стильний інтер'єр.

2.Фарбовані фасади. Пропонуються варіації поверхонь: матова, перламутрово-глянцева, глянцева. Виробником передбачена широка палітра кольорів.

3.Ламіновані. Поверхні з фрезеруванням ламинуються завдяки власним методам виробництва.

Компанія «ВиЯр» представляє меблі високого класу, з фасадами на основі алюмінію з благородним блиском металу. Виготовляються фасади з такими варіантами наповнення: дзеркало, матове скло і прозоре скло.

Секрет успіху Bel Viso — ретельний відбір матеріалів, які використовуються для виробництва фасадів. Компанія готова запропонувати знижки та вигідні умови співпраці виробникам меблів.

Про компанію:

Українська компанія «ВиЯр» пропонує клієнтам повний асортимент продукції для виробництва корпусних меблів, включаючи системи ящиків різних кольорів і висоти від німецьких виробників. Це функціональна меблева фурнітура для створення красивого і зручного дизайну.

Виставкова продукція в салонах мережі «ВиЯр» включає все, що буде потрібно для виробництва корпусних меблів — від різних виробників, виходячи з різного бюджету. Салони мають у своєму розпорядженні значні складські запаси всіх товарів, а доставка організована за принципом надійності та своєчасності.

Контакти:

+38 (044) 500-57-07 (сall-центр)

office@viyar.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-