«Розетка» розширила асортимент портативних розважальних пристроїв

«Розетка» розширила асортимент портативних розважальних пристроїв

1208
Укрінформ
У каталозі інтернет-магазину «Розетка» з'явилися гаджети, які можуть стати в нагоді відпочиваючим під час відпустки.

Мобільні пристрої, різні гаджети і електронні сигарети здатні помітно скрасити відпустку. Хоча б тим, хто не збирається на час канікул відмовлятися від благ цивілізації.

Одним з видів пристроїв, які стало набагато зручніше перевозити, є ноутбуки. Недарма зараз так популярні моделі з розміром екрану до 13 дюймів. Зараз вони помітно «схудли», переставши бути серйозним тягарем в дорозі. Вага найбільших з них становить близько півтора кілограмів.

Тепер в категорію відпускних товарів потрапили і вейп-пристрої. Тобто, прилади, призначені для паріння, які також називають електронними сигаретами. Зараз ці девайси стають все більш поширеними. До багатьох колишніх курців вони з успіхом замінюють традиційні цигарки.

Вирушаючи у відпустку, багатьом хочеться випробувати щось новеньке. Зараз існує безліч різновидів вейп-пристроїв. Вони відрізняються функціональністю, способом обслуговування, і, звичайно, вартістю. Досвідчені вейпери вибирають пристрої з можливістю заправки, заміни нагрівального елементу, налаштування параметрів роботи. Однак тим, хто ще не знайомий з цими девайсами, можна почати з найпростіших моделей.

Найпростіші представники пристроїв для ширяння — одноразові моделі. Їх можливості істотно скромніше, ніж у більш функціональних девайсів. Зате вони недорогі, компактні і прості у використанні.

Є чимало розважальних гаджетів, які допоможуть створити приємну атмосферу. Тим, кому важливо мати під рукою робочий інструмент, стане в нагоді невеликий ноутбук. Тим, хто хотів би не турбуватися про збереження мобільного апарату, підійде захищений смартфон. Для розширення своїх можливостей можна захопити портативні батареї і бездротові модеми. А в якості сучасної заміни тютюнових виробів варто придивитися до одноразових електронних сигарет.

Велику кількість корисних речей для відпустки можна знайти в інтернет-магазині «Розетка». Заради зручності покупців різні категорії товарів зібрані в кілька груп. Серед них є товари для відпочинку на пляжі або на дачі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-