Атмосфера будує промислові сонячні електростанції "під ключ"

Атмосфера будує промислові сонячні електростанції "під ключ"

1790
Ukrinform
Компанія Атмосфера оголошує про вихід на ринок промислових сонячних електростанцій. Компанія будує станції "під ключ" з повним юридичним оформленням і підключенням по "зеленому" тарифу.

Атмосфера, яка займає лідируючі позиції в сегменті приватного "зеленого" тарифу, оголошує про вихід у сегмент промислових сонячних електростанцій потужністю від 0,5 мВт і вище. Компанія бере на себе повний комплекс заходів з проектування, підготовки всієї супровідної документації, постачання обладнання та його монтажу, а також юридичний супровід процесів введення в експлуатацію та підключення промислового "зеленого" тарифу.

Протягом 2015 і першої половини 2016 років Атмосфера напрацьовувала досвід проектування і підключення мережевих сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт з оформленням "зеленого" тарифу для приватних домогосподарств. За цей час по всій Україні компанією було успішно підключено безліч домашніх сонячних станцій загальною потужністю 1,5 мВт.

"Досконало вивчивши всі технічні і юридичні аспекти введення в експлуатацію та оформлення невеликих станцій, при роботі з об'єктами промислових масштабів ми зіткнулися з необхідністю отримання додаткових компетенцій, - говорить генеральний директор Атмосфери Олексій Бадіка. - Виявилося, що нам не вистачає знань і умінь в таких сферах як геодезія, розробка проектної документації, відведення землі, ліцензування та інших юридичних питаннях".

"Також ми усвідомили потребу замовників у ретельному опрацюванні фінансової документації для залучення зовнішнього фінансування майбутніх сонячних електростанцій, такого як інвестиції або кредитування. Цей етап підготовки проекту ми також вирішили повністю взяти на себе", - додав представник Атмосфери.

Для закриття цих потреб у рамках компанії з початку поточного року було створено спеціальний відділ, що включає фахівців, які володіють знаннями і досвідом проходження повного циклу процедур запуску промислових електрогенеруючих об'єктів.

Наявні інженерні та логістичні можливості Атмосфери дозволяють компанії поставити в Україну і інсталювати на об'єкті замовника наземну або дахову станцію практично будь-якої потужності в тримісячний термін. Весь процес будівництва і підключення промислової сонячної електростанції вцілому займає близько півроку.

На сьогоднішній день у розробці компанії Атмосфера знаходяться п'ять станцій потужністю від 0,5 до 4 мегават, розташованих в Херсонській і Миколаївській областях.

Про компанію Атмосфера

Українська компанія Атмосфера створена в 2003 році. Компанія займається розробкою, виробництвом і постачанням обладнання та комплектуючих для використання відновлюваних джерел енергії, таких як сонце, геотермальна енергія. Сьогодні Атмосфера представлена ​​на ринках України, Польщі, Молдови, Білорусі, Латвії.

Веб-сайт: http://www.atmosfera.ua

За будь-якої додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджера із зовнішніх зв'язків компанії Атмосфера Олександра Омельченка, телефон: +380939450386, e-mail: alexander.omelchenko@atmosfera.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>