«Чорні лісоруби» діють під покровом ночі

«Чорні лісоруби» діють під покровом ночі

1739
Ukrinform
Державне агентство лісових ресурсів України за допомогою рейдових бригад оперативно виявлятиме та запобігатиме здійсненню незаконних рубок у лісах України. 

Останнім часом в лісах безчинствують злочинні угрупування з відповідним оснащенням, таким, як прилади нічного бачення, радіостанції, вантажні автомобілі з гідроманіпуляторами тощо. Ці групи діють зухвало, переважно в нічний час, заготовляючи виключно крупномірні дерева.

Для боротьби з «лісовою мафією» державна лісова охорона спільно з представниками поліції, природоохоронних органів, громадських організацій активізує проведення рейдів у лісах щодо виявлення місць здійснення незаконних рубок. Відповідне доручення вже надано начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Почастішали випадки, коли під час патрулювання на працівників лісової охорони скоюються напади «чорних лісорубів». Тому ці заходи потрібно проводити спільно з правоохоронними органами. Обласні управління лісового господарства на місцях забезпечують таку роботу.

Окрім того, лісівниками в областях спільно з представниками Національної поліції та Державної фіскальної служби збільшено кількість проведення рейдів на автошляхах для перевірки правомірності перевезення деревини та з метою виявлення фактів незаконного вивезення лісоматеріалів через митний кордон України.

Христина Юшкевич

Фото - Polyushko Sergey

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-