Ігор Янковський оголосив імена переможців Конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!»

Ігор Янковський оголосив імена переможців Конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!»

1030
Ukrinform
25 червня в Києві, в «Українському домі» зібралося більше 260 дітей та їх батьків, які прибули на оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!». 

Найбільший в нашій країні конкурс дитячого малюнку вже четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

Цього року на конкурс молоді художники відправили понад п'ятсот робіт зі всіх регіонів України. Найбільш активними виявилися жителі Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей. Всього участь в конкурсі прийняло 485 юних митців віком від 5 до 17 років.

Засновник Фонду та ініціатор проведення Конкурсу малюнку, Ігор Янковський звернувся до гостей і учасників конкурсу: «Все, що ми робимо протягом останніх чотирьох років в рамках Конкурсу дитячого малюнку, присвячене молодому поколінню українців. «Україна: шлях до миру!» через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. В попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу вже побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі будемо намагатися демонструвати роботи конкурсантів, щоб весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!».

До професійного журі конкурсу увійшла художниця Олеся Джураєва, художник та книжковий графік Кость Лавро, фіналістка II-го Всеукраїнського конкурсу малюнку «Моя мирна Україна» Янна Дубнікова та юна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. Переможців конкурсу обрали в 3-х вікових групах та 10 номінаціях.

У віковій групі від 5 до 8 років третє та друге місця посіли  СофіяДякевич та Віроніка Ткачук відповідно, перемогу здобув Денис Потобенька зі своєю роботою «Патріотичний равлик». У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Ганна Полякова та Вікторія Бейдик, перше місце посіла робота Анастасії Міщанової «З мене проходить шлях від війни до миру». Найстаршими переможцями конкурсу у віковій групі від 14 до 17 років стали Владислава Гречкосій та Ольга Солодович, які посіли третє та друге місця відповідно. Переможницею стала Наталія,Богайчук  роботу якої - «Радість материнства» - професійне журі оцінило найвище. Всі фіналісти  конкурсу, як і в попередні роки, отримали цінні нагороди — художні набори для подальшого розвитку творчості. А переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру «Аурум» з майстер-класами и та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання.

Завдяки Конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!» юні українці, відзначив Ігор Янковський, отримали можливість висловити свою громадянську позицію стосовно їх бачення подальшого розвитку України. А всі охочі зможуть долучитися до виставки завдяки експозиції конкурсу, яка триватиме в «Українському домі» до 9 липня.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-