На Вінниччині відкрили перше інклюзивне відділення «Ощадбанку»

На Вінниччині відкрили перше інклюзивне відділення «Ощадбанку»

1447
Ukrinform
На Вінниччині відкрили перше інклюзивне відділення «Ощадбанку».

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«Відкриття такого роду банківського відділення в місті Вінниці є знаковою подією для всієї області, адже тут створені усі умови для того, аби люди з інвалідністю безперешкодно отримали необхідні банківські послуги. Важливим є і саме розташування банківського відділення - недалеко від центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», що дасть можливість людям з особливими потребами без перешкод потрапити до банківського відділення. Ми робимо все можливе, задля того, щоб люди з особливими потребами мали змогу відчувати себе повноцінними жителями Вінниччини», - повідомив перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко. 

В урочистому відкритті оновленого відділення також взяли участь начальник філії Вінницького обласного управління «Ощадбанку» України Юрій Боковий, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Рая Панасюк та заступник міського голови Вінницької міської ради Галина Якубович.

«Дане інклюзивне банківське відділення «Ощадбанк» є першим у місті Вінниця та шостим в Україні. В майбутньому планується відкриття Центрального банківського відділення по вулиці Соборній,а також декілька на території міста. Основне завдання, яке було поставлене перед нами – зручність, комфортність людей з інвалідністю та надання їм якісних послуг», - повідомив Юрій Боковий.

В інклюзивному відділенні працює 7 фахівців, які дбають про надання якісних банківських послуг. Для людей з вадами зору та слуху є пристосовані каси з спеціальним обладнанням. Вхід оснащений пандусом та поручнями для інвалідних візків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>