Останні новини

Проміжні вибори по всіх округах може виграти БПП

Артем Стельмашов Блоги 30.05.2016 01:01 1068

Найбільше шансів виграти проміжні вибори депутатів Верховної Ради України 17 липня на всіх семи округах мають кандидати від Блоку Петра Порошенка або його сателітів. 

У крайньому випадку, це будуть ті депутати, які говоритимуть перед виборами все що завгодно, але врешті-решт таки увійдуть до коаліції. Надто висока ціна цих округів для нинішньої влади.

Зазвичай, вибори влітку відбуваються за меншої активності виборців – людей відволікають відпустки, дачні ділянки, канікули. І традиційно в цей час набагато більше шансів перемогти у представників чинної влади.

Буде проведена дуже серйозна робота, щоб коаліцію поповнили ще сім «штиків». І різнорідна опозиція, здається, робить для цього все. Невисування Опозиційним блоком кандидата по округу в Дніпропетровську виглядає як «злив» на користь влади. А шанси виграти у них там були б чималі. 

Щодо висування «Самопоміччю» чотирьох кандидатів на семи округах, то традиційно їхні мажоритарники набирають значно менше, ніж рейтинг самої партії в конкретному регіоні, тому про їхні шанси всерйоз позмагатися за перемогу поки говорити не доводиться.

Цікава ситуація складається у Чернігові. Закручується конфліктна ситуація між новими демократичними силами. «Демократичний альянс» висуває Ігоря Андрійченка, який на минулих виборах у Чернігові в сусідньому окрузі посів третє місце після Березенка і Корбана та став першим серед місцевих кандидатів. Логічно всім новим демократичним силам підтримати кандидата від Демальянсу? Та ні, це ж Україна. Там же висувається Єгор Фірсов... Отже, якщо нічого не зміниться, переможе кандидат від влади.

Вже на етапі висування кандидатів ми вбачаємо проблеми і нездатність домовлятися. А ви кажете про глобальні об’єднавчі процеси молодих політиків…

Артем Стельмашов
 

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-