SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weightSELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Патріотичні флешмоби і яскраве вбрання – українці відзначили День вишиванки - 19.05.2016 16:20 — Новини Укрінформ
Патріотичні флешмоби і яскраве вбрання – українці відзначили День вишиванки

Патріотичні флешмоби і яскраве вбрання – українці відзначили День вишиванки

2012
Ukrinform
У третій четвер травня українці традиційно відсвяткували День вишиванки.

Люди приходили на роботу в українському національному вбранні, робили знімки та ділилися ними у соцмережах. Вирішили додати барв у звичний дрес-код і нардепи.

Акції та флешмоби з нагоди свята відбулися у різних містах України. Так, на столичному Майдані Незалежності в українську вишиту сорочку одягнули пам'ятник Либіді. А в метрополітені було презентовано виставку фоторобіт із зображенням жінок у вишиванках. Фотопроект "Берегині", присвячений волонтеркам, фіксує реалії їхнього життя у національному одязі.

До Києва в цей день з'їхалися представники різних регіонів країни, щоб пройти по столицею в традиційних національних костюмах, прикрашених вишитими орнаментами, притаманними саме їхній місцевості.

День національного вбрання

Харківські студенти провели флешмоб, одночасно піднявши над собою аркуші червоного, чорного та білого паперу. Так учасники акції склали традиційний український візерунок, який використовується для створення вишиванок. Крім того, з нагоди свята харків’яни виготовили "Браслет єднання".

День вишиванки

У Полтаві ж активісти в рамках акції "Два кольори" розфарбували традиційними для вишиванки червоною і чорною фарбами тротуарну плитку біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>