Акція від компанії «Домофонні Системи» дозволить заощадити на покупці домофона

Акція від компанії «Домофонні Системи» дозволить заощадити на покупці домофона

956
Ukrinform
Комплект відеодомофона та панелі виклику цієї весни можна придбати в «Домофонних Системах» зі знижкою. У подарунок буде також запропоновано адаптер VZ-10. Акція поширюється на пристрої від Slinex і Commax.

VZ-10 — це унікальний адаптер виробництва компанії Slinex, який дозволяє підключити будь-які 4-провідні домофони до координатних багатоквартирних домофонiв (Vizit, Cyfral, Метаком та інші). Якщо хочеться мати повноцінний відеореєстратор, але в будинку або квартирі встановлена звичайна багатоквартирна панель, а в квартирах — аналогові трубки, то без VZ-10 не обійтися. Це мініатюрний пристрій виступає «посередником» між загальною домофонної системою в будинку і встановленим відеодомофоном в комплекті з панелькою назовні квартири або будинку.

Ціна на комплекти відеодомофонів зі знижкою виходить на 5-7 % менше, ніж при окремій покупці домофона і панелі виклику до нього і це без урахування адаптера, який йде в подарунок до певних моделей. Крім цього, сайт пропонує покупцям акційних комплектів безкоштовну доставку по території всієї України.

Домофонні Системи — це єдиний офіційний дистриб'ютор багатьох імпортних виробників домофонного обладнання в Україні, таких як Slinex, BAS-IP, DVC, Stelberry. На українському ринку компанія радує своїх клієнтів вже більше 10 років і за цей час встигла отримати не тільки безліч позитивних відгуків, а й різні дипломи, нагороди, а також взяти участь в міжнародних виставках, таких як Безпека, MIPS, KIPS.

Http://www.domofony.com.ua/

+38 (044) 361-55-56

+38 (098) 907-55-44

+38 (093) 635-55-66

info@domofony.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-